Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Velké spotřebiče  Philco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladnička
PHILCO PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladnička
Philco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladničkaPhilco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladnička

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Philco PCN 17732 Bi vestavná kombinovaná chladnička

Kvalitní vestavná chladnička nabízející objem 243 l pro snadné skladování potravin. Samozřejmostí je systém NoFrost, MultiAirFlow a LED osvětlení. systém NoFrost pohlcovač pachu Maxi Fresh ENERGETICKÁ TŘÍDA A+++ Vysoká úspora energie Tento spotřebič Philco byl dle směrnic Evropské unie zařazena do úsporné energetické třídy A++, což značí velmi nízkou spotřebu…
Kód: 1055477PN: 40037370Výrobce: PhilcoZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Kvalitní vestavná chladnička nabízející objem 243 l pro snadné skladování potravin. Samozřejmostí je systém NoFrost, MultiAirFlow a LED osvětlení.

systém NoFrost
pohlcovač pachu Maxi Fresh

ENERGETICKÁ TŘÍDA A+++

Vysoká úspora energie
Tento spotřebič Philco byl dle směrnic Evropské unie zařazena do úsporné energetické třídy A++, což značí velmi nízkou spotřebu energie. Výsledkem je nejem úspora finančních prostředků při provozu spotřebiče, ale také menší zátěž pro životní prostředí.

NO FROST

Již žádná námraza
Díky modernímu beznámrazovému systému No Frost se v chladničce nebo mrazničce ani při častém otevírání nebude vytvářet na stěnách žádná námraza, která by významně zvýšila energetickou spotřebu. A navíc vám odpadá starost s odmrazováním, narozdíl od běžných chladniček.

MULTI AIR FLOW

Rovnoměrná distribuce vzduchu
Multi Air Flow systém rozděluje chlazený vzduch rovnoměrně po celém vnitřním prostoru chladničky a tím zajišťuje skvělé podmínky pro vaše potraviny. Teplota v celém prostoru je totiž konstantní a vy tak můžete uskladňovat potraviny kdekoliv. Se systémem Multi Air Flow tedy nemusíte přemýšlet, kam které potraviny v chladničce umístit.

REŽIM SUPER

Bezpečné skladování potravin
Rychlé zmrazení je podmínkou bezpečného skladování potravin. Při aktivaci režimu SUPER MRAZENÍ (Super Freeze) se v mrazáku se na potřebnou dobu (zpravidla 24 - 54 hodin, dle modelu) nastaví nejnižší možná teplota. Výsledkem je zachování větší kvality i chuti potravin.

BOX S KONTROLOU VLHKOSTI

Užijte si déle čerstvé zeleniny
Možnost nastavení vlhkosti ve speciálním boxu vám umožní skladovat zeleninu a ovoce správným způsobem a prodloužit tak jejich čerstvost. Můžete si tak pochutnat na čerstvých potravinách i po delší době, než je tomu u standardních zásuvek.

DYNAMICKÉ MRAZENÍ

Rychlejší zmrazení potravin
Ventilátor v mrazáku rozhání chladný vzduch rovnoměrně, vyrovnává teplotu a zajišťuje rychlejší zmrazení potravin. Díky je tomu zachována jejich lepší kvalita i chuť.

ZVUKOVÝ ALARM

Kontrola otevřených dvířek
Pro úsporu energie nenechávejte dvířka chladničky příliš dlouho otevřené. Pokud zapomenete nebo dvířka zavřete nedokonale, zvukový signál (u některých modelů i světelný) vás na to upozorní.

LED OSVĚTLENÍ

Perfektní přehled v ledničce
Díky účinnému LED osvětlení budete mít perfektní přehled o stavu vašich zásob v ledničce, což mimo jiné také snižuje plýtvání potravinami. Navíc LED osvětlení se může pyšnit dlouhou životností a vysokou energetickou úsporou oproti standardním žárovkám.

KOVOVÁ POLICE NA LÁHVE

Praktické skladování nápojů
Tato praktická drátěná police umožňuje praktické, bezpečné a přehledné uskladnění vašich nápojů. Díky svému designu navíc nezabírá mnoho místa, takže vám v ledničce zbude mnoho prostoru pro jiné potraviny.

SYSTÉM POSUVNÝCH POLIC

Maximální flexibilta
Nastavte si rozestup dveřních polic podle aktuální potřeby, jednoduše bez nutnosti vyjmutí. Můžete si tak bez problémů vytvořit prostor i pro velké lahve.

MOŽNOST OTOČENÍ DVEŘÍ

Přizpůsobte si chladničku svým potřebám
Směr otevírání dvířek u této chladničky si můžete doma změnit a přizpůsobit jej tak svým individuálním potřebám. Tato možnost potěší hlavně leváky, kterým standardní pravé otvírání (s panty umístěnými vlevo) zpravidla příliš nevyhovuje.

Vlastnosti:
Objem chlad/mr. 180L/63L
NoFrost
Energetická třída A++
Elektronické ovládání
Boční LED osvětlení
Kovová police na láhve
Velká zásuvka na čerstvou zeleninu
Humidity control - zásuvka kontrola vlhkosti
Maxi fresh – pohlcovač pachu
Multi-air flow - aktivní cirkulace vzduchu
Systém dveří door on door (ploché panty)
Výklopný šuplík mrazáku
Dynamické mrazení

Technické parametry:
Energetická třída: A++
Objem chladničky/mrazničky: 180 l/63 l
Roční spotřeba energie: 226 kWh
Hlučnost: 41 dB
Mrazící výkon: 3 Kg/24 hod.
Klimatická třída: N-T
Chladivo: R600a
Rozměry výrobku (VxŠxH): 177x54x54,5 cm
Barva: Bílá