Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Tlačítkové telefony  Pelitt Flip1, DUAL SIM, černá
Pelitt Flip1, DUAL SIM, černá
Pelitt Flip1, DUAL SIM, černáPelitt Flip1, DUAL SIM, černáPelitt Flip1, DUAL SIM, černáPelitt Flip1, DUAL SIM, černáPelitt Flip1, DUAL SIM, černá

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

Pelitt Flip1, DUAL SIM, černá

Pelitt Flip1 Pelitt FLIP1 bude jasnou volbou pro uživatele, kteří hledají elegantní design za nízkou cenu. Model se nechal inspirovat vzhledem řady FLEX. FLIP1 je oproti modelům řady FLEX jednodušší, nicméně zdědil nádherný design, který je jedinečně okouzlující. FLIP1 je jednoduše výtvorem řemeslné výroby. Model disponuje akumulátorem o kapacitě 600 mAh, který napájí menší…
Kategorie: Klasické tlačítkové mobilní telefony
Kód: 1043517PN: PELFLIP1BLVýrobce: PelittZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Pelitt Flip1 820191a

Pelitt Flip1

Pelitt FLIP1 bude jasnou volbou pro uživatele, kteří hledají elegantní design za nízkou cenu. Model se nechal inspirovat vzhledem řady FLEX. FLIP1 je oproti modelům řady FLEX jednodušší, nicméně zdědil nádherný design, který je jedinečně okouzlující.

FLIP1 je jednoduše výtvorem řemeslné výroby. Model disponuje akumulátorem o kapacitě 600 mAh, který napájí menší 1,8" barevný LCD displej s rozlišením 160 x 128 pix. Zařízení disponuje také vestavěným mikrofonem, který je použitelný pro záznam zvuků a základní 0,3 MP kamera dokáže pořizovat snímky a nahrávat videa. Bezdrátové sdílení souborů je podporováno vestavěným modulem Bluetooth 3.0.

Obr. Našlápnutý multimédia 820191b

Našlápnutý multimédia

FLIP1 je zařízení dokonale vybavené pro potřeby nejnáročnějšího multimediálního spotřebitele, který může poslouchat hudbu (formáty: AAC, AMR, MP3, WAV), FM rádio v kmitočtech 87,5 - 108,0 MHz, stejně jako sledovat videa ve formátu 3GP nebo obrázky ve formátech BMP a JPEG / JPG. Telefon je vybaven standardními sloty micro-USB a 3,5 mm pro sluchátka, stejně jako čtečkou pro karty microSD / SDHC, které mohou mít kapacitu 16 GB nebo méně.

Každý uživatel může volně používat dvě SIM karty, které zůstávají v pohotovostním režimu aktivní. Můžete přijímat hovory a odesílat nebo přijímat SMS na libovolném čísle, a díky tomu kombinovat nejchytřejší tarify různých mobilních operátorů. Je to výhodné, šetří to peníze a nemusíte u sebe nosit dva mobilní telefony.

Technická specifikace

  • Displej: 1,8" barevný LCD displej s rozlišením 160 x 128 pix
  • Kapacita baterie: 600 mAh
  • Připojení: Bluetooth 3.0, GPRS, WAP
  • Multimédia: Audio, Video, Obrázky, FM Rádio
  • Fotoaparát: 0,3 Mpx
  • Podporované sítě: GSM 850/900/1800/1900 MHz.
  • Rozhraní: Micro-USB socket, 3.5 mm jack
  • Rozměry: 98 x 47 x 18 mm
  • Hmotnost: 75 g

  • Obsah balení: Mobilní telefon, baterie, nabíječka, USB kabel, příručka pro rychlý start