Herní zóna  Hry  PC - Child of Light + Valiant Hearts
PC - Child of Light + Valiant Hearts

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

PC - Child of Light + Valiant Hearts

Dvě jednohubky Ubisoftu, které se povedly a oblíbili si je hráči na ostatních platformách. Child of Light je malovaná RPG plošinovka, soustředí se na mladou dívku jménem Aurora, která se probouzí v pohádkové zemi Lemuria. Aby se vrátila domů, musí bojovat proti temným bytostem královny noci. Ta ukradla slunce, měsíc a hvězdy. V sázce je nejen osud království Lemuria, ale…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 2213949Výrobce: UbisoftZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 029   včetně DPH
Cena bez DPH: 850 Kč
Cena po registraci:
987 Kč
Cena bez DPH: 816 Kč
Momentálně nedostupné

Popis produktu

Dvě jednohubky Ubisoftu, které se povedly a oblíbili si je hráči na ostatních platformách.

Child of Light je malovaná RPG plošinovka, soustředí se na mladou dívku jménem Aurora, která se probouzí v pohádkové zemi Lemuria. Aby se vrátila domů, musí bojovat proti temným bytostem královny noci. Ta ukradla slunce, měsíc a hvězdy. V sázce je nejen osud království Lemuria, ale i život Aurory.

Valiant Hearts: The Great War považuje Martin Cvrček za velmi kvalitní a originální počin, jehož hratelnost však viditelně ustupuje před vyprávěním příběhu, atmosférou a snahou o dojetí i toho nejtvrdšího srdce. Může se tedy klidně zařadit mezi ten typ titulů, které jsou spíše umělecké dílo než plnohodnotná hra.Sympatický a dojemný příběh, fantastické grafické ztvárnění, většinou solidní hratelnost a skvělé ozvučení.

Parametry

Herní žánrDobrodružné
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota12
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení