Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m
Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m

Opticord LC-ST 62,5/125µ 1m

Kód: 715510PN: 1240
optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Česká
distribuce!
Záruka
2 roky!
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 1 m. Specifikace LC-ST 62,5/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.