Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Opticord LC-ST 50/125µ 2m
Opticord LC-ST 50/125µ 2m

Opticord LC-ST 50/125µ 2m

Kód: 715497PN: 1141
Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Česká
distribuce!
Záruka spotřebitel / ostatní
2 roky / 6 měsíců
448,– 
370,– Kč bez DPH
Skladem
Po objednání bude zboží dodáno:
Na prodejně v Olomouci již 27.11.ZDARMA!
Přepravní službou již 28.11.od 99 Kč
Na výdejním místě již 30.11.od 64 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456

Popis produktu

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 50/125µ. Používá se k propojení zařízení uvnitř rozvaděče nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.