Počítače a kancelář  Síťové prvky  Optická vana výsuvná, max. 24xST spojek - simplex , včetně opt.kazety, černá
Optická vana výsuvná, max. 24xST spojek - simplex , včetně opt.kazety, černá
Optická vana výsuvná, max. 24xST spojek - simplex , včetně opt.kazety, černá

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

Optická vana výsuvná, max. 24xST spojek - simplex , včetně opt.kazety, černá

Optická vana výsuvná - pro max. 24 ST spojek 19 optický rozvaděč, možno instalovat do 19 rozvaděče (nikoliv na zeď), pro 24 adaptérů ST, barva černá, kovová skříň, kazeta na svarky. Vana výsuvná. Rozměry: 430x233x45 mm provedení: výsuvná vana, výška 1U (4,5cm) barva: černá panel je vybaven optickou kazetou s hřebínky pro 12 vláken spojky ST-ST multimode najdete pod…
Kód: 717022PN: OR031-24-STVýrobce: XtendLanZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Optická vana výsuvná - pro max. 24 ST spojek

  • 19 optický rozvaděč, možno instalovat do 19 rozvaděče (nikoliv na zeď), pro 24 adaptérů ST, barva černá, kovová skříň, kazeta na svarky. Vana výsuvná.
  • Rozměry: 430x233x45 mm
  • provedení: výsuvná vana, výška 1U (4,5cm)
  • barva : černá
  • panel je vybaven optickou kazetou s hřebínky pro 12 vláken
  • spojky ST-ST multimode najdete pod kódem 1045720
  • jako volitelné příslušenství jsou dostupné ST záslepky pro zaslepení nevyužitých ST otvorů - najdete pod kódem 1030032