Ve středu 29. května bude z technických důvodů zavřena prodejna. Nebude možné vyzvednout ani expedovat objednávky. Servisní zakázky nebudou přijímány také, děkujeme za pochopení.
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  Optická vana výsuvná 1U, 24xSC spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety…
Optická vana výsuvná 1U, 24xSC spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá
Optická vana výsuvná 1U, 24xSC spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

Optická vana výsuvná 1U, 24xSC spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá

Optická vana výsuvná 1U, 24xSC spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000) 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek, 48x šroubek M2 pro uchycení spojek 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svarů (dva svary nad sebe) 2x pomocný vázací hřeben - půlkruh 2x…
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2135228PN: OPVANA24SC-OKVýrobce: LEXI-NetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
999   včetně DPH
Cena bez DPH: 826 Kč
Běžná maloobchodní cena: 1 113 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.5. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 30.5. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Optická vana výsuvná 1U, 24xSC spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá

  • pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000)
  • 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek, 48x šroubek M2 pro uchycení spojek
  • 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svarů (dva svary nad sebe)
  • 2x pomocný vázací hřeben - půlkruh
  • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky
  • vanu je možné vybavit další kazetou na 24 svárů tj. může být vybavena až na 48 vláken (24 LC duplex)

Spojky:

  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071
  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712
  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081
  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033

Parametry

Typ příslušenstvíOptické vany, rozvaděče