Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X124, JD493A)
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X124, JD493A)

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X124, JD493A)

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna kompatibilní s HP X124, JD493A Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125 - Vlnová délka 850nm - Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um - V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I - V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet - Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP)…
Kód: 719516PN: OEM-SFP-JD493AZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 016   včetně DPH
Cena bez DPH: 840 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 27.6. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 28.6. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

MiniGBIC (SFP) optický modul pro multimode vlákna

kompatibilní s HP X124, JD493A

Vhodné pro optické kabely multimode 50/125 a 52,5/125
- Vlnová délka 850nm
- Dosah 550m na vlákně 62,5 a 50/125um
- V souladu se standardy Fiber Channel 100-M5-SN-I a 100-M6-SN-I
- V souladu se standardem IEEE802.3z Gigabit Ethernet
- Průmyslový standard "Small form pluggable" (SFP)
- Duplexní LC konektor
- Napájení 3,3V
- Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)