Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X120, JD119B, JD493A, J4858C)
OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X120, JD119B, JD493A, J4858C)

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

OEM SFP modul, 1G, MM, 850nm, 550m, LC, HP kompatibilní (X120, JD119B, JD493A, J4858C)

OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible - JD119B, JD493A, J4858C Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP). Specifikace: - Dosah 550m na vlákně 50/125um, dosah…
Kód: 717099PN: OEM-SFP-X120Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

OEM SFP modul 1000Base-SX, 300/550m (MM, LC), HP compatible - JD119B, JD493A, J4858C

Konverzní Gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX, IEEE82.3z. Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro miniGBIC (SFP).

Specifikace:
- Dosah 550m na vlákně 50/125um, dosah 250m na vlákně 62,5/125um
- Vlnová délka 850nm
- Duplexní LC konektor
- Marže min. 8dB, max.13dB

- Vysílání VCSEL laser
- Vysílací výkon min. -9dBm, max. -4dBm
- vysílací vlnová délka: typicky 850nm, spektrální šířka (RMS) 0,85nm, min. 820nm, max. 860nm
- Splňuje ITU.T G.957 diagram

- Příjem v rozsahu 760-860nm
- Citlivost: -17dBm pro BER<1e-12. - Přenosová rychlost: 1,25 Gbaud
- Napájení 3.3V
- Připojení za chodu zařízení (Hot Pluggable)