Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

OEM SFP+ modul, 10G, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

Kód: 719515PN: OEM-SFP-10G-LR=
OEM SFP+ transceiver 10GBASE-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco OEM alternativa pro Cisco SFP-10G-LR= Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+. - Vlnová délka 1310nm (+/- 20nm)…
Česká
distribuce!
Záruka
2 roky!
2 464,– 
2 036,– Kč bez DPH
Cena po registraci!
2 419,– Kč
1 999,– Kč bez DPH
Ušetříte 46,– Kč
Skladem
Po objednání bude zboží dodáno:
Na prodejně v Olomouci již zítra.ZDARMA!
Přepravní službou již 25.9.od 82 Kč
Na výdejním místě již 26.9.od 61 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456

Popis produktu

OEM SFP+ transceiver 10GBASE-LR, SM, 1310nm, 20km, Cisco

OEM alternativa pro Cisco SFP-10G-LR=

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

- Vlnová délka 1310nm (+/- 20nm)
- Přenosová marže: min. 11dB
- Světelný výkon min -3dBm, max. +1dBm
- Citlivost přijímače: -14dBm @10,7Gbit/s
- Hmotnost 75g
- Protokol datového spojení: 10 Gigabit Ethernet
- Maximální vzdálenost 20km, dignostika DMI