Ve středu 29. května bude z technických důvodů zavřena prodejna. Nebude možné vyzvednout ani expedovat objednávky. Servisní zakázky nebudou přijímány také, děkujeme za pochopení.
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dostupnost zboží v daném regionu.

Ověřený zákazník

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex Spojky: SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033
Kategorie: Síťové prvky
Kód: 2137081PN: OPC-24SCSBKVýrobce: LEXI-NetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
140   včetně DPH
Cena bez DPH: 116 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 5 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 29.5. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 30.5. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex

Spojky:

  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071
  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712
  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081
  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033

Parametry

Typ příslušenstvíOptické vany, rozvaděče