Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex Spojky: SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068 SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714 záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908
Kód: 2137083PN: OPC-24SCDBKVýrobce: LEXI-NetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
133   včetně DPH
Cena bez DPH: 110 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 3 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 20.2. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)21.2. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC duplex

Spojky:

  • SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068
  • SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714
  • záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908

Parametry

Typ příslušenstvíOptické vany, rozvaděče