Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex Spojky: SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033
Kód: 2137080PN: OPC-12SCSBKVýrobce: LEXI-NetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
121   včetně DPH
Cena bez DPH: 100 Kč
Cena po registraci:
109 Kč
Cena bez DPH: 90 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC simplex

Spojky:

  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071
  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712
  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081
  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080
  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033

Parametry

Typ příslušenstvíOptické vany, rozvaděče