Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC duplex
OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC duplex

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC duplex

Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 12xSC duplex Spojky: SC/SC single-mode duplex - najdete pod kódem 10101068 SC/SC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1045714 záslepka SC duplex - najdete pod kódem 1030908
Kód: 2137082PN: OPC-12SCDBKVýrobce: LEXI-NetZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
121   včetně DPH
Cena bez DPH: 100 Kč
Cena po registraci:
109 Kč
Cena bez DPH: 90 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 4 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.