Odrážedlo Cyklo SMOBY oranžové

Recenze spokojených zákazníků:

Zboží přišlo bez problému,spokojenost

Ověřený zákazník

Odrážedlo Cyklo SMOBY oranžové

První kolo značky Smoby nemá šlapky. Je to odrážedlo speciálně uzpůsobené malým dětem. Cykloodrážedlo představuje skvělý odrazový můstek pro jízdu na klasickém šlapacím bicyklu. Skvělá volba pro první seznámení s konceptem kola, na kterém se dítě musí naučit držet rovnováhu. První kolo má silné pneumatiky pro lepší stabilitu a výškově nastavitelné sedlo pro…
Kód: 1154650PN: SM 770200Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

První kolo značky Smobynemá šlapky. Je to odrážedlo speciálně uzpůsobené malým dětem.Cykloodrážedlopředstavuje skvělýodrazový můstekpro jízdu na klasickém šlapacím bicyklu. Skvělá volba pro první seznámení s konceptem kola, na kterém se dítě musí naučit držet rovnováhu.
cykloodrážedlo smoby
První kolo másilné pneumatikypro lepší stabilitu avýškově nastavitelné sedlopro přizpůsobení dětským proporcím. Ergonomicképrotiskluzové rukojetizakončují řidítka, která se nemohou přetočit a poranit dítě. Děti s odrážedlem trénujírovnováhu a koordinacicelého těla. Je pro ně pak snazšípřejít na klasické šlapací kolo, aniž by potřebovaly přídavná kolečka. 
smoby

Zábava a zároveň cvičení

Ač se snažíme podporovat malé děti v pohybu, chodit dlouhé vzdálenosti je příliš nebaví. Jízda na cykloodrážedle jeskvělou alternativou. Při odrážení se zapojují jiné skupiny svalů, dítě sizvyšuje výdrža schopnost koncentrace. Jejich tělo se tak zábavnou formou učí nové dovednosti a vy přitom urazítevětší vzdálenostinež při chůzi. 

Vlastnosti:

Silný rám a nepřetočitelná řidítka
Ergonomické protiskluzové rukojeti
Nastavitelná výška sedla
Posiluje svaly, učí rovnováze
Pevný kovový rám a tichá kolečka

Specifikace:

Použití: venkovní
Materiál: kov
Pneumatiky: plastové, Ø 25 cm
Sedlo: výškově nastavitelné 33 – 38 cm

Brzdy: Ne
Maximální nosnost: 19 kg
Věk: 2 +
Barva: šedá-oranžová
Hmotnost: 2,325 kg
Rozměry (Š x V x H): 75,5 x 48 x 39 cm