Ochranný potah Pet Rebellion na sedadlo, 57x140cm

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Ochranný potah Pet Rebellion na sedadlo, 57x140cm

Ochranný potah na autosedačku značky Pet Rebellion zaručí, že již nikdy nebudete muset čistit celé auto kvůli jedné procházce. Svými rozměry 57 x 140 cm pokryje s přehledem celé sedadlo , a to včetně přesahu směrem dolů ze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pes rozhodne seskočit a znovu vylézt nahoru. Se zadními línými hrabavými pacičkami se počítá.
Kód: 1507917PN: BG-PR-571490Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Ochranný potah na autosedačkuznačkyPet Rebellionzaručí, že již nikdy nebudetemuset čistit celé autokvůli jedné procházce. Svými rozměry57 x 140 cmpokryjes přehledemcelé sedadlo, a to včetněpřesahu směrem dolůze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pesrozhodne seskočit a znovu vyléztnahoru.Sezadními línými hrabavýmipacičkami se počítá.

Ochranný potah Pet Rebellion na sedadlo

Potah funguje jakoochranná vrstvaa díkyluxusnímu provedení vyššího vlasujako u koberců je neskutečněpohodlný. Mazlíčci jej budou k sezení či leženímilovat.Blátivé a mokré procházkyjiž nebudou vzbuzovat u páníčků hrůzu.Užijte si společně strávený časbez zbytečných starostí.

Univerzálnost

Velikost koberečkubyla speciálně vybraná tak, aby bylvhodný pro většinu standardních sedadelv motorových vozidlech. Jednoduše jejnavlékněte kolem opěrkyhlavy.Perfektní střihzaručuje, žepřístup k zarážce bezpečnostního pásuzůstanena dosah.

Snadné čištění

Přilehkém zašpiněnístačí potahvyklepat.Pokud však doznávětší úhonya suché čištění nebude stačit, prostě jejstejně jednoduše sundejtea vhoďtedo pračky.Ta vykonápráci za vás.Je konecohnutým zádům nad autosedačkoupři úklidu.Vlastnosti:

Střih přesně sedne na většinu klasických autosedaček
Protiskluzová úprava a přitom komfort povrchu
Savý kvalitní materiál s vyšším vlasem
Perte jednoduše v pračce
Pet Rebellion byla odměněna prestižním oceněním PetQuip Awards

Specifikace:

Značka: Pet Rebellion
Určení: ochrana autosedačky
Velikost sedačky: vhodné pro většinu klasických sedadel
Barva: šedá / černá
Velikost (Š x D): 57 x 140 cm