Ochranný potah Karlie-Flamingo předního sedadla 130x70cm

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Ochranný potah Karlie-Flamingo předního sedadla 130x70cm

Ochranný potah na přední autosedačku značky Karlie-Flamingo zaručí, že již nikdy nebudete muset čistit celé auto kvůli jedné procházce. Svými rozměry 70 x 130 cm pokryje s přehledem celé sedadlo , a to včetně přesahů směrem dolů ze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pes rozhodne seskočit a znovu vylézt nahoru. Potah funguje jako ochranná vrstva…
Kód: 1507913PN: KF-31497Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Ochranný potah na přední autosedačkuznačkyKarlie-Flamingozaručí, že již nikdy nebudetemuset čistit celé autokvůli jedné procházce. Svými rozměry70 x 130 cmpokryjes přehledemcelé sedadlo, a to včetněpřesahů směrem dolůze sedačky. Nebude tak vadit, když se váš pesrozhodne seskočit a znovu vyléztnahoru.

Ochranný potah Karlie-Flamingo předního sedadla

Potah funguje jakoochranná vrstvaa díkynepromokavému provedení nylonuje čištění neskutečněpohodlné.Blátivé a mokré procházkyjiž nebudou vzbuzovat u páníčků hrůzu.Užijte si společně strávený časbez zbytečných starostí.

Univerzálnost

Velikost povlakubyla speciálně vybraná tak, aby bylvhodný pro většinu standardních sedadelv motorových vozidlech. Jednoduše jejnavlékněte na opěrkuhlavy a horní část sedačky.Perfektní střihzaručuje, žev dolní částijej jen snadnopřetáhnetepřes okraj.

Snadné čištění

Přilehkém zašpiněnístačí potahvyklepat.Pokud však doznávětší úhonya suché čištění nebude stačit, prostě jejjednoduše setřete vlhkým hadřikem.

Vlastnosti:

Střih přesně sedne na většinu klasických autosedaček
Protiskluzová úprava a přitom komfort povrchu
Nepromokavý kvalitní materiál
Praktické kapsy na vodítko a hračky

Specifikace:

Značka: Karlie-Flamingo
Určení: ochrana přední autosedačky
Velikost sedačky: vhodné pro většinu klasických sedadel
Barva: černá
Materiál: nylon
Velikost (Š x D): 70 x 130 cm