Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
Nillkin SeaShell Hard Case White pro iPhone XS Max

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

Nillkin SeaShell Hard Case White pro iPhone XS Max

Nillkin SeaShell Hard case je ochranné pouzdro, které vás zaujme svým vzhledem i vlastnostmi. Jeho jedinečný vzhled vás zaujme na první pohled. Kryt je složený z kombinace různých materiálů a díky tomu má jedinečné vlastnosti. Pouzdro se skládá z kvalitního plastového rámečku, PC panelu, 2.5D skla a samozřejmě oleofobní vrstvy. PC rámeček bezpečně ochrání hrany telefonu…
Kód: 2138572PN: 2441371Výrobce: NillkinZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
425   včetně DPH
Cena bez DPH: 351 Kč
Cena po registraci:
392 Kč
Cena bez DPH: 324 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 19.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)20.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)21.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Nillkin SeaShell Hard case je ochranné pouzdro, které vás zaujme svým vzhledem i vlastnostmi. Jeho jedinečný vzhled vás zaujme na první pohled. Kryt je složený z kombinace různých materiálů a díky tomu má jedinečné vlastnosti. Pouzdro se skládá z kvalitního plastového rámečku, PC panelu, 2.5D skla a samozřejmě oleofobní vrstvy. PC rámeček bezpečně ochrání hrany telefonu, obsahuje silné magnety. PC materiál a sklo s tvrdostí 9H zajišťují perfektní ochranu vůči poškrábání a zničení. Díky vrstvě skla vás pouzdro zaujme také zrcadlovým efektem, díky kterému pouzdro vypadá ještě zajímavěji a krásněji. Finální povrchová úprava zajistí ochranu proti zanecháním otisků prstů, nečistotě a jeho čištění je opravdu jednoduché.

- zajímavý design
- kombinace materiálů: plast, sklo
- účinná ochrana proti poškrábání, rozbití a znečištění
- oleofobní úprava
- výřezy na fotoaparát, konektory přesně přizpůsobené na daný typ telefonu
- tvrdost skla 9H
- zrcadlový efekt
- magnetické pouzdro
- perleťový design
--------------------------------------
The Nillkin SeaShell Hard Case is a protective case that will appeal to you with its look and its features. The cover is made up of a combination of different materials and has unique features. The case consists of a high-quality plastic frame, PC panel, 2.5D glass and oleophobic layers. The PC frame safely protects the edges of the phone, it contains powerful magnets. PC material and 9H hardness glass provide perfect protection against scratches and destruction. With the layer of glass the case also captures the mirror effect, making the case look even more interesting and beautiful. The final coating provides protection against fingerprints, dirt and cleaning is really easy.

- interesting design
- Combination of materials: plastic, glass
- effective protection against scratches, breakage and dirt
- oleophobic treatment
- camera slots, connectors tailored to the phone type
- hardness of glass 9H
- mirror effect
- magnetic case
- pearl design

https://nillkin.org/smartphones-accessories/apple-phones-accessories/apple-iphone-6-5-accessories/nillkin-apple-iphone-xs-max-iphone-6-5-seashell