Herní zóna  Hry  Need for Speed Payback
Need for Speed Payback
Need for Speed PaybackNeed for Speed PaybackNeed for Speed Payback

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé dodání, rychlá reakce na následný dotaz

Ověřený zákazník

Need for Speed Payback

Slavná závodní série se vrací v plné síle. Akční závody vás zavedou do města Fortune Valley, kde se postavíte nechvalněznámému kartelu House, který zde vládnepodsvětí. V roli tří hlavních postav sepustíte do boje s tímto kartelem nejen vnapínavých závodech, ale také loupežích, výzvách a dalších adrenalinem nabitýchčinnostech. Nejdříve si totiž ve městěmusíte vydobýt…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141312PN: 3647Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
662   včetně DPH
Cena bez DPH: 547 Kč
Cena po registraci:
637 Kč
Cena bez DPH: 526 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 24.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)již 25.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Slavná závodní série se vrací v plné síle. Akční závody vás zavedou do města Fortune Valley, kde se postavíte nechvalněznámému kartelu House, který zde vládnepodsvětí. V roli tří hlavních postav sepustíte do boje s tímto kartelem nejen vnapínavých závodech, ale také loupežích, výzvách a dalších adrenalinem nabitýchčinnostech. Nejdříve si totiž ve městěmusíte vydobýt respekt!

OD ŠROTU PO SUPERKÁRU

Každou z pěti odlišných tříd vozidel – Race, Drift, Off-Road, Drag a Runner – můžete neomezeně upravovat a získat tak náskok v jakémkoli závodě, misi či výzvě.Hledejte opuštěná auta po celém herním světě a postavte si od základů dokonalý vůz. Sbírejte, vyhrávejte nebo nakupujtenejnovější díly a z průměrných aut udělejte perfektní závodní stroje.

PROŽIJTE AKČNÍ ZÁVODNÍ SEN

Vydejte se na akcí nabité dobrodružstvív roli třech rozdílných hratelných postav, které mají jeden společný cíl: pomstu. Tyler, Mac a Jess utvoří tým s cílem vyrovnat účty. Jejich plánem je zúčastnitse finálního závodu a vypořádat se s kartelem House. Postavte se policistům, kteří vás budou pronásledovat s rostoucí intenzitou, utkejte se s rivaly z celéhoměsta a zazávoďte si na silnici i mimo ni v horách, kaňonech a na poušti.

NEDRŽTE SE PŘI ZEMI

Pokud se vám bude dařit, můžete si díkysázkám na své výsledky přijít na pořádnýbalík. Dejte všanc svou reputaci a vyzvěte přátele nebo potenciální rivaly prostřednictvím doporučení Autologu napříč herními událostmi v kampani, případně seutkejte v přímém souboji s ostatními v rámci klasického on-line žebříčku. Váš žebříček se zaplní ostatními hráči podobnéúrovně dovedností, takže uvidíte, jak si stojíte v porovnání s dalšími.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin