Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Telefony  Chytré telefony  Huawei Mate 10 Pro DS Midnight Blue
Mobilní telefon HUAWEI Mate 10 Pro Midnight Blue
Mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight BlueMobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight BlueMobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight BlueMobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight BlueMobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight BlueMobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight BlueMobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.
HuaweiTelefony Huawei pocházejí z oficiální české distribuce. Tuto skutečnost si můžete po zakoupení ověřit v zákaznickém centru Huawei na čísle +420 239 018 465.

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

Mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro Midnight Blue

Nejlepší z nejlepších! Užijte si bohatší, hlubší zobrazení s průlomovým designem. Vylepšená umělá inteligence poskytuje rychlejší, personalizovaný mobilní zážitek. Jednoduché a bezpečné. 20-ti minutové nabíjení může dodat energii na celý den...
Kód: 901230PN: SP-MATE10PDSLOMVýrobce: HuaweiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

 

HUAWEI FullView Display, ohromující nový 6 palcový displej s poměrem 18:9, minimální rámeček a technologie HDR10 k podpoře intenzivně živých, jasnějších barev.

 

IKONICKÁ ZRUČNOST

 

Harmonický pruhovaný design zvýrazňuje duální fotoaparáty a vytváří rafinovanou symetrii v rámci špičkové úrovně designu telefonu. Špičková technologie zakřivení skla poskytuje elegantní ergonomický přístroj, který pohodlně odpočívá ve vaší dlani a působí přesně tak stylově, jak vypadá.

 

 

 

 

 

 


POKROČILÉ MATERIÁLY


HUAWEI Mate 10 Pro nyní disponuje silným robustním skleněným obalem vpředu i vzadu pro unikátně elegantní design. K vytvoření dokonalého stylu je použita inovativní technika zahřátí tvrzeného zadního skla před tvarováním na 700°C.

 


 


VYTVOŘENO PRO VÁŠ KAŽDODENNÍ ŽIVOT


S odolností proti prachu a vodě na stupni IP67 si HUAWEI Mate 10 Pro dokáže poradit se vším, co na vás život hodí.*

 


 

*HUAWEI Mate 10 Pro je odolný vůči stříkající vodě, ponoření do vody a prachu a byl testován v řízených laboratorních podmínkách se stupněm krytí IP67 podle normy IEC 60529. Odolnost vůči stříkající vodě, ponoření do vody a vůči prachu nejsou trvalé podmínky a odolnost může v důsledku normálního opotřebení klesat. Nepokoušejte se nabíjet vlhký přístroj HUAWEI Mate 10 Pro. Na poškození tekutinou se nevztahuje záruka.
 
 
Zažijte mimořádnou rychlost, odezvu a efektivitu od Kirin 970, mobilní výpočetní platformy s umělou inteligencí a specializovanou NPU (výpočetní jednotkou pro neurální sítě).

NOVÁ ÉRA VÝKONU

HUAWEI Mate 10 Pro se s Kirin 970 stává rychlým, inteligentním a adaptivním, schopným okamžitě porozumět a reagovat na situace reálného světa. Díky špičkové 10nm technologii, 8 jádrovému CPU a 12 jádrovému GPU poskytuje HUAWEI Mate 10 Pro luxusní výkon bleskovou rychlostí, přičemž spotřebovává mnohem méně energie.
Ochrana osobních údajů a efektivita jsou výrazně vyšší, protože NPU telefonu HUAWEI Mate 10 Pro funguje nezávisle na standardním zpracování založeném na cloudu. NPU je pokrokem v technologii: až 50krát větší účinnost a 25krát lepší výkon*, zatímco podporuje komplexní výpočty související s umělou inteligencí.
 
 
 
 
*Založeno na výsledcích laboratorních testů HUAWEI. Srovnáváno se 4 CPU Cortex A73 ve stejném scénáři výpočtu umělé inteligence.

UDRŽUJTE SVŮJ TELEFON V DOKONALÉ KONDICI

HUAWEI Kirin 970 je navržen tak, aby pochopil chování vašeho smartphonu. Na základě vaší interakce s přístrojem bude nový HUAWEI Mate 10 Pro předpovídat nejúčinnější režim a optimalizovat výkon, aby byl váš telefon v prvotřídním stavu.
 
 

BATERIE NAVRŽENÁ PRO VÝDRŽ

Nejvýkonnější 4000mAh baterie a inteligentní systém správy baterií, který se učí z vašeho chování a inteligentně alokuje zdroje a kombinuje, aby se zabránilo ztrátě energie a maximalizovala se životnost baterie.
 
HUAWEI-Mate-10-Pro-battery

PRŮKOPNICKÁ TECHNOLOGIE NABÍJENÍ

S technologií HUAWEI SuperCharge lze HUAWEI Mate 10 Pro používat po celý den pouze s 20 minutami nabíjení*. Systém Safe Fast-Charge s 15ti vrstvou bezpečnostní sítí, která poskytuje bezpečné a rychlé nabíjení, je také certifikován společností TÜV Rheinland.

HUAWEI-Mate-10-Pro-battery

HUAWEI-Mate-10-Pro-battery
 
*Typická hodnota. Založeno na výsledcích laboratorních testů HUAWEI. Životnost baterie závisí na skutečné situaci použití.
*Životnost baterie závisí na skutečné situaci použití. Založeno na výsledcích laboratorních testů HUAWEI. Laboratorní prostředí: teplota 25°C, relativní vlhkost: 45 % až 80 %. Použitím nabíječky HUAWEI SuperCharge byl telefon nabíjen od 1 % energie v režimu standby 4G sítě.
*Veškeré údaje na předcházejících stránkách jsou teoretické hodnoty získané interními laboratořemi HUAWEI pomocí testů prováděných za určitých podmínek. Pro více informací, viz výše uvedené informace o produktu. Skutečná data se mohou lišit v závislosti na rozdílech v jednotlivých produktech, verzích softwaru, podmínkách použití a faktorech životního prostředí. Všechna data podléhají skutečnému použití.
 
 
Funkce procesoru Al telefonu HUAWEI a nový dvojitý fotoaparát Leica poskytují mimořádnou kvalitu obrazu s minimálním úsilím.

NOVÝDVOJITÝ FOTOAPARÁT
LEICA S APERTUROU f/1,6

S novou Leicou Dual Lens s aperturou f/1,6 můžete na snímku snadno zachytit překrásné detaily, pořídit průzračně čisté snímky za sníženého osvětlení i nerozmazané snímky pohybujících se objektů. Monochromatický snímač 20MP a snímač RGB 12MP s optickou stabilizací obrazu zachycují více světla a dosahují tak expertní úrovně.
 
HUAWEI-Mate-10-Pro-camera
 

ROZPOZNÁVÁNÍ SCÉN A OBJEKTŮ V REÁLNÉM ČASE
PODPOROVANÉ UMĚLOU INTELIGENCÍ

Díky inteligentním fotografickým algoritmům identifikuje HUAWEI Mate 10 Pro v reálném čase různé typy scén a objektů* a automaticky upravuje barvu, kontrast, jas, expozici a další, čímž vytváří živé, ostré a dokonale ohraničené fotografie.
*květina, modrá obloha, rostlina, noční krajina, jídlo, západ/východ slunce, text, pláž, sníh, portrét a další.
 

HUAWEI-Mate-10-Pro-camera
 

VYNIKAJÍCÍ BOKEH EFEKT, DOKONALÉ PORTRÉTY

HUAWEI Mate 10 Pro může za podpory umělé inteligence, která se "učí" z naší datové paměti portrétních obrázků, plynule vyvolat profesionální efekt rozostření tím, že posune ohnisko na předmět fotografie pro dokonalé portréty a selfie.
 
 
HUAWEI-Mate-10-Pro-camera
 
 
Vychutnejte si vysokorychlostní stahování s vynikající kvalitou signálu telefonu.

RYCHLEJŠÍ, STABILNÍ PŘIPOJENÍ

HUAWEI Mate 10 Pro nabízí optimalizovanou rychlost stahování. Vyvinuli jsme inteligentní vyhledávací a předávací funkci, která zajišťuje kvalitní stabilní telefonní signál a méně spadlých hovorů, a to i při cestování ve vysokorychlostním vlaku.
 
HUAWEI-Mate-10-Pro-experience

BUĎTE SLYŠENI S DOKONALOU ČISTOTOU

Tato integrovaná funkce znamená, že dokonce i ten nejtišší šepot* do HUAWEI Mate 10 Pro bude jasně slyšet na druhém konci. Technologie umělé inteligence telefonu HUAWEI Mate 10 Pro vylepšuje a zesiluje tiché hovory*, zatímco hlučné hovory** jsou přeměněny na vysoce kvalitní konverzaci s pokročilým vyrušením šumu okolního prostředí pomocí umělé inteligence.
*Při podmínkách průměrné úrovně hluku a dozvuku v místnosti, jako je tichá zasedací místnost, kancelář nebo obývací pokoj/ložnice.
**Provoz, vlakové nádraží a letiště jsou hlavními hlučnými prostředími, na která se umělá inteligence zaměřuje.

PŘEKLADAČ V REÁLNÉM ČASE

Okamžitě přeložte text, hlas, konverzace a obrázky do 50 a více jazyků se zrychlením poháněným umělou inteligencí. S předinstalovaným překladačem můžete rychle překládat individuální nebo skupinové konverzace napříč zařízeními.Tato aplikace může překládat text a obrázky rychleji, než kdy jindy, když běží v rámci ekosystému umělé inteligence v telefonu HUAWEI Mate 10 Pro.
 
 
Uživatelské rozhraní HUAWEI Mate 10 Pro je navrženo tak, aby bylo rychlé, citlivé a intuitivní a je našlapané inovativními a snadno použitelnými funkcemi. Díky integrované NPU nabízí HUAWEI Mate 10 Pro bránu do nové éry inteligentních aplikací vytvořením vývojářského ekosystému orientovaného na umělou inteligenci.

ZVĚTŠETE SVOU OBRAZOVKU

Proměňte svou mobilní zábavu do opravdu úchvatného dobrodružství na obrazovce.
Další hry ke stažení na Google Play.
    HUAWEI-Mate-10-Pro-emui
 

CHYTRÁ OBRAZOVKA

HUAWEI Mate 10 Pro je navržen tak, aby umožňoval prohlížení více sloupců, což činí práci na cestách tak snadnou, jako když sedíte u stolu.
 
     HUAWEI-Mate-10-Pro-emui
 


 
Mate 10 Pro je tím nejlepším co může společnost nabídnout na poli chytrých telefonů. Mate 10 Pro má bezrámečkový OLED Huawei FullView displej s úhlopříčkou 6 palců a rozlišením FHD+ (2160x1080) a poměrem stran 18:9. Telefon pohání první procesor na světe s dedikovaným čipem pro umělou inteligenci – NPU (Neural Network Processing Unit). CPU je osmijádrové s taktem 4x2.36+4x1.8 (4xCortex A73 2.36GHz + 4xCortex A53 1.8GHz). Nový černobílý 20Mpx a barevný 12 Mpx objektiv s optickou stabilizací obrazu a světelností f1.6 zachytí mnohem více světla a výsledný snímek je tak na profesionální úrovni. Díky inteligentnímu fotografickému algorytmu může Mate 10 Pro lehce identifikovat rozličné typy scén a objektů v reálném čase. Baterie s kapacitou 4000mAh disponuje inteligentním systémem správy baterie, který se učí od chování uživatele a inteligentně přidělí zdroje v závislosti na spotřebě. Díky tomu se zabrání zbytečné ztrátě energie a maximalizuje se životnosti baterie. Díky technologii HUAWEI SuperCharge se po 20-ti minutách nabíjení dá používat Huawei Mate 10 Pro po celý den.

Operační systém: Android 8.0 + EMUI 8.0
Procesor - počet jader: Kirin 970 Octa-core
Procesor - frekvence [GHz]: 4 x Cortex A73 2,4GHz + 4 x Cortex A53 1,8 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 6
Paměťové karty: nepodporuje

Displej - uhlolpříčka [palce]: 6 AMOLED
Displej - rozlišení [pix]: 2160 x 1080

Podporované sítě: LTE TDD/LTE FDD/WCDMA/EDGE/GPRS
Konektivita: Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4G/5G, USB 3.1 s USB-C rozhraním
GPS: GPS/AGPS/Glonass/BeiDou
Senzory: Akcelerometr, proximity senzor, senzor okolního světla, G-senzor, kompas, čtečka otisku prstů, Hallův senzor, laserový senzor, infračervený senzor, barometr
Fotoaparát: zadní 12MPx + 20MPx, přední 8MPx

Baterie:
Typ: Li-Ion
Kapacita [mAh]: 4000

Rozměry [mm]: 154,2 x 74,5 x 7,9
Hmotnost [g]: 178

Obsah balení: mobilní telefon, sluchátka, nabíječka, datový USB-C kabel, výsuvné zařízení, stručný návod

Záruka: 2 roky

Parametry

Displej
Úhlopříčka6"
Rozlišení2160 x 1080
Operační systém
RodinaAndroid
Procesor
Frekvence2.40 GHz
Počet jader8
Operační paměť
Kapacita6 GB
Interní úložiště
Kapacita128 GB
Síťová připojení
Bluetoothano
Verze Bluetooth4.2
Wi-Fiano
Napájení
Kapacita baterie4000 mAh
Vzhled
Barvamodrá
Audio 3,5mm jackNe
Barva přístrojeModrá
BlueToothAno
BlueTooth specifikace4.2
Dotykový displejAno
Funkce Dual SIMAno
Funkce Triple SIMNe
GPSAno
HW klávesniceNe
Kapacita baterie (mAh)od 4000 do 4990 mAh
Kapacita baterie (mAh)-přesná4000
Konektor datovýUSB-C 3.1
Konektor nabíjecí/napájecíUSB-C 3.1
Modelová řadaHUAWEI Mate
NFCAno
Operační systémAndroid™ 8.x
Počet jader procesoru8
Podporované sítě (MHz)4G: LTE,800/850/900/1800/2100/2600
Přední fotoaparát (rozlišení)8 a více Mpx
Rozlišení displeje (pix)2160x1080
Rychlost CPU (GHz)2,40
Senzory (čidla)Akcelerometr, proximity senzor, čtečka otisku prstu
Technologie displejeAMOLED
Typ baterie Li-Ion/Li-PolLi-Pol
Typ SIMnano
Velikost displeje (")6
VoděodolnýNe
WiFiAno
Wifi specifikace802.11 a/b/g/n/ac
Zadní fotoaparát (přisvětlení)Ano
Zadní fotoaparát (rozlišení)20 a více Mpx

Příslušenství

Mohlo by Vás zajímat