Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  Mixér Saturn ST-FP9089
Mixér SATURN ST-FP9089

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlá a bezproblémová komunikace, příjemné jednání. Vše naprosto bez chyby.

Ověřený zákazník

Mixér Saturn ST-FP9089

Smoothie mixér SATURN ST-FP 9089 Jste milovníci oblíbených zdravých nápojů z ovoce a zeleniny? Pak si připravte vlastní smoothie s nápojovým smoothie mixérem Saturn ST-FP 9089. S tímto pomocníkem o příkonu 350 W lehce připravíte také koktejly nebo ledové frapé. Práci i použití vám ulehčí dvě láhve o objemu 600 ml opatřené víčkem s pítkem a držátkem pro snadnou přepravu.
Kód: 1112624PN: ST-FP9089Výrobce: SaturnZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Smoothie mixér SATURN ST-FP 9089

Jste milovníci oblíbených zdravých nápojů z ovoce a zeleniny? Pak si připravte vlastní smoothie s nápojovým smoothie mixérem Saturn ST-FP 9089. S tímto pomocníkem o příkonu 350 W lehce připravíte také koktejly nebo ledové frapé. Práci i použití vám ulehčí dvě láhve o objemu 600 ml opatřené víčkem s pítkem a držátkem pro snadnou přepravu. Mixér má hlučnost 85 dB, dokonale jemný nápoj zaručí čtyři snímatelné nože z nerezové oceli. Komfort obsluze poskytují i protiskluzové nožičky. Lahve je možno mýt v myčce nádobí. Nádoba na výsledný nápoj je lehká, uzavíratelná a přitažlivá i vzhledově, lze ji tedy vzít i na cesty.

Specifikace:

Příkon 350 W
Láhev 2ks x 0.6 L
Hlučnost 85 dB
Čtyři snímatelné nože z nerezové oceli 
Poradí si i s drcením ledu pro přípravu ledové kávy i ledové tříště

Parametry

Druh spotřebičeMixéry