Herní zóna  Hry  Middle-Earth Shadow of War
Middle-Earth Shadow of War
Middle-Earth Shadow of WarMiddle-Earth Shadow of WarMiddle-Earth Shadow of War

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

Middle-Earth Shadow of War

Volné pokračování nečekaného hitu Shadowof Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi.Shadow of War se odehrává mezi událostmi Hobita a Pána prstenů. OVLIVNĚTE SVĚT STŘEDOZEMĚ Ve hře budete mít k dispozici tzv. Prsten Moci…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141311PN: 3644Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Volné pokračování nečekaného hitu Shadowof Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi.Shadow of War se odehrává mezi událostmi Hobita a Pána prstenů.

OVLIVNĚTE SVĚT STŘEDOZEMĚ

Ve hře budete mít k dispozici tzv. Prsten Moci a utkáte se se smrtícími nepřáteli, včetně Saurona a jeho Nazgula, v monumentální bitvě o Středozem. Shadow of War opět nabídne otevřený svět a vylepšenýsystém Nemesis. Robustní systém je nyníaplikován na celý svět, kde hráč svýmiakcemi a rozhodnutími utváří okolní prostředí a postavy.

ROZVINUTÝ NEMESIS SYSTÉM

Zažijte bohatší a osobitější svět plný nových druhů nepřátel, silnějších osobností a hlubších příběhů. Když kupříkladu chcete obsadit skřetí pevnost, ale zatímna ni nestačíte, musíte ji oslabit. Jedním ze způsobů je vylákání a likvidace šéfa, který je podřízený vládci pevnosti.Stejně tak můžete zničit monumenty, které reprezentují skřetí klan vládnoucí v regionu, do něhož spadá i zmíněná pevnost. každý klan a jeho zaměření přitom ovlivňuje podobu regionu.

DRACI!

S draky se setkáte náhodně nebo v rámcipříběhové kampaně. Ve hře najdete několik druhů, které lze vždy za pomoci zásahudo hlavy poslat k zemi a pak na ně nasednout nebo je prostě zblízka zlikvidovat. Později ve hře lze využít i schopnost,díky níž draka ovládnete z dálky. Pak můžete za pomoci několika typů útoku rozsévat zkázu v řadách skřetů a případně jei sežrat, což drakovi obnoví zdraví.

PROPRACOVANÝ STROM SCHOPNOSTÍ

Po odemčení určité schopnosti ji můžetedále upravovat a odemknout si hned několik nových verzí. Například vylepšení Elven Agility, která umožňuje rychlejší pohyb a šplhání, umožní Talionovi během boje v mžiku překonat kratší vzdálenost. Některé schopnosti dávají prostor i duchovi elfa Celebrimbora, který je s Talionemsvázaný. Díky schopnosti Deadly Spectrese o zabití nalákaného nepřítele postará Celebrimbor, zatímco s Talionem můžetedělat něco jiného. A toto je pouze maláukázka ze všech schopností.

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrRPG
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení