Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  Middle-Earth Shadow of War
Middle-Earth Shadow of War
Middle-Earth Shadow of WarMiddle-Earth Shadow of WarMiddle-Earth Shadow of War

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, rychlé dodání

Ověřený zákazník

Middle-Earth Shadow of War

Volné pokračování nečekaného hitu Shadowof Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi.Shadow of War se odehrává mezi událostmi Hobita a Pána prstenů. OVLIVNĚTE SVĚT STŘEDOZEMĚ Ve hře budete mít k dispozici tzv. Prsten Moci…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141311PN: 3644Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
410   včetně DPH
Cena bez DPH: 339 Kč
Cena po registraci:
379 Kč
Cena bez DPH: 313 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Volné pokračování nečekaného hitu Shadowof Mordor nám představí originální příběh s návratem Taliona a Celebrimbora, kteří mají za úkol proniknout skrze nepřátelské linie a vytvořit armádu s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordu Sauronovi.Shadow of War se odehrává mezi událostmi Hobita a Pána prstenů.

OVLIVNĚTE SVĚT STŘEDOZEMĚ

Ve hře budete mít k dispozici tzv. Prsten Moci a utkáte se se smrtícími nepřáteli, včetně Saurona a jeho Nazgula, v monumentální bitvě o Středozem. Shadow of War opět nabídne otevřený svět a vylepšenýsystém Nemesis. Robustní systém je nyníaplikován na celý svět, kde hráč svýmiakcemi a rozhodnutími utváří okolní prostředí a postavy.

ROZVINUTÝ NEMESIS SYSTÉM

Zažijte bohatší a osobitější svět plný nových druhů nepřátel, silnějších osobností a hlubších příběhů. Když kupříkladu chcete obsadit skřetí pevnost, ale zatímna ni nestačíte, musíte ji oslabit. Jedním ze způsobů je vylákání a likvidace šéfa, který je podřízený vládci pevnosti.Stejně tak můžete zničit monumenty, které reprezentují skřetí klan vládnoucí v regionu, do něhož spadá i zmíněná pevnost. každý klan a jeho zaměření přitom ovlivňuje podobu regionu.

DRACI!

S draky se setkáte náhodně nebo v rámcipříběhové kampaně. Ve hře najdete několik druhů, které lze vždy za pomoci zásahudo hlavy poslat k zemi a pak na ně nasednout nebo je prostě zblízka zlikvidovat. Později ve hře lze využít i schopnost,díky níž draka ovládnete z dálky. Pak můžete za pomoci několika typů útoku rozsévat zkázu v řadách skřetů a případně jei sežrat, což drakovi obnoví zdraví.

PROPRACOVANÝ STROM SCHOPNOSTÍ

Po odemčení určité schopnosti ji můžetedále upravovat a odemknout si hned několik nových verzí. Například vylepšení Elven Agility, která umožňuje rychlejší pohyb a šplhání, umožní Talionovi během boje v mžiku překonat kratší vzdálenost. Některé schopnosti dávají prostor i duchovi elfa Celebrimbora, který je s Talionemsvázaný. Díky schopnosti Deadly Spectrese o zabití nalákaného nepřítele postará Celebrimbor, zatímco s Talionem můžetedělat něco jiného. A toto je pouze maláukázka ze všech schopností.

Parametry

Herní platforma ESDSteam