Spotřební elektronika  Mi Sports Bluetooth Earphones (Black)
Mi Sports Bluetooth Earphones (Black)

Mi Sports Bluetooth Earphones (Black)

Kód: 1066823PN: 15235
Elegantní vzhled Sluchátka jsou skutečně lehké, ale zároveň výborně odolávají poškrábání. Hliníková zvuková komora je anodizovaná pro zvýraznění celkového designu. Membrána používá kombinaci kovu z leteckého průmyslu a PET, aby vytvořila vyvážený a pevný zvuk. Tím bylo dosaženo, že sluchátka jsou skvěle vyladěné a optimalizované v populárních hudebních žánrech, včetně pop…
Česká
distribuce!
Záruka spotřebitel
2 roky
932,– 
770,– Kč bez DPH
Cena po registraci!
932,– Kč
770,– Kč bez DPH
Skladem poslední 4 kusy
Po objednání bude zboží dodáno:
Na prodejně v Olomouci již 23.1.ZDARMA!
Přepravní službou již 24.1.od 99 Kč
Na výdejním místě 25.1.od 61 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456

Popis produktu

Obr. Elegantní vzhled 833823a

Elegantní vzhled

Sluchátka jsou skutečně lehké, ale zároveň výborně odolávají poškrábání. Hliníková zvuková komora je anodizovaná pro zvýraznění celkového designu. Membrána používá kombinaci kovu z leteckého průmyslu a PET, aby vytvořila vyvážený a pevný zvuk. Tím bylo dosaženo, že sluchátka jsou skvěle vyladěné a optimalizované v populárních hudebních žánrech, včetně pop, rock, dance a dalších.

Tlumící systém 3.generace

Unikátní vyvážený tlumící systém třetí generace zvyšuje průtok zvuku a vzduchu. Odděluje tok vzduchu v přední části komory a umožňuje zvuku projít přes zadní část tak, aby vytvořil jemnější a čistší zvuk.

Press for play

Pauza, přehrávání, odpovídání a zavěšení hovorů pohodlně pouhým stisknutím tlačítka. Kompatibilní s telefony Xiaomi, zařízeními Android a iOS.

Díky rozsáhlým výzkumům je hlavní tělo ergonomicky šikmé, aby se přizpůsobilo vašemu ušnímu kanálku pro dlouhotrvající komfort. Tento protiskluzový design také zabraňuje tomu, aby sluchátka snadno vypadly.

Technické parametry

  • Jmenovitý výkon: 5 mW
  • Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz
  • Impedance: 32 Ohm
  • Hmotnost: 14 g
  • Délka kabelu: 1,25 m
  • Jack: Ano, 3.5 mm

Obsah balení

  • 1x Xiaomi Mi Sports sluchátka
  • 1x náhradní špunty ve velikosti S a L