Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Mcdodo Zinc Alloy Series USB AM To Lightning + Micro USB + Type-C Charging…
Mcdodo Zinc Alloy Series USB AM To Lightning + Micro USB + Type-C Charging Cable (1.2 m) Blue
Mcdodo Zinc Alloy Series USB AM To Lightning + Micro USB + Type-C Charging Cable (1.2 m) Blue
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Velice dobrá komunikace a snaha vyjít vstříct zákazníkovi. Jeden kus zboží byl poškozený již z výroby a následná reklamace proběhla bezproblémově. Obchod 100% doporučuji.

Ověřený zákazník

Mcdodo Zinc Alloy Series USB AM To Lightning + Micro USB + Type-C Charging Cable (1.2 m) Blue

Už žádné čekání Díky kabelu Mcdodo již nemusíte čekat než se vám uvolní zásuvka. Nyní můžete nabíjet až tři různá zařízení najednou. Lightning kabel dokáže zajisti i přenos dat mezi mobilním zařízením a počítačem. Kabel je kompatibilní s 99 % Apple/Android zařízeními. Rychlost a odolnost Díky podpoře kterou kabel poskytuje, je zajištěn až o 40 % rychlejší přenos dat. Pro…
Kód: 2405326PN: CA-1882Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Už žádné čekání 1463407a

Už žádné čekání

Díky kabelu Mcdodo již nemusíte čekat než se vám uvolní zásuvka. Nyní můžete nabíjet až tři různá zařízení najednou. Lightning kabel dokáže zajisti i přenos dat mezi mobilním zařízením a počítačem. Kabel je kompatibilní s 99 % Apple/Android zařízeními.

Obr. Rychlost a odolnost 1463407b

Rychlost a odolnost

Díky podpoře kterou kabel poskytuje, je zajištěn až o 40 % rychlejší přenos dat. Pro ještě lepší přenos a nabíjení doporučujeme 2,4 A adaptér. Slitina zinku, ze které je kabel vyroben a která se využívá v automobilovém průmyslu, zajišťuje perfektní odolnost a bezpěčnost kabelu.

Obr. Neskutečná životnost 1463407c

Neskutečná životnost

Kabely společnosti Mcdodo byli podrobeny více jak 50 testům kvality. Testy potvrdily až 3 krát vyšší životnost než u obyčejných kabelů. Podporuje až 10 000 zapojení a vypojení kabelu do zařízení.

Parametry

Druh příslušenstvíKabely a redukce
ZařízeníMobil
ZařízeníTablet