Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Mcdodo Wireless Charger 10W Black
Mcdodo Wireless Charger 10W Black
Mcdodo Wireless Charger 10W BlackMcdodo Wireless Charger 10W Black
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Mcdodo Wireless Charger 10W Black

Snadné použití Inovativní provedení s elegantním vzhledem, umožní nabít zařízení pouze položením telefonu na podložku. Pomocí LED indikátorů můžete lehce ověřit stav nabíjení. Podložka je vyrobená z kvalitního materiálu s protiskluzovým povrchem, který zabezpečí telefon před pádem. Díky dvojité cívce umožňuje nabíjet zařízení v horizontální nebo vertikální poloze podle toho…
Kód: 2405383PN: CH-5141Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Snadné použití

Inovativní provedení s elegantním vzhledem, umožní nabít zařízení pouze položením telefonu na podložku. Pomocí LED indikátorů můžete lehce ověřit stav nabíjení. Podložka je vyrobená z kvalitního materiálu s protiskluzovým povrchem, který zabezpečí telefon před pádem. Díky dvojité cívce umožňuje nabíjet zařízení v horizontální nebo vertikální poloze podle toho, která je v danou chvíli vyhovující.

Technologie Qi

Tato technologie využívá k přenosu elektrické energie, elektrickou rezonanci. Po úplném nabití Qi sníží svůj výkon na minimum, tím šetří energii. Zařízení se nemusí podložky přímo dotýkat. Výborné využití u vodotěsných zařízení, k nabíjení není potřeba žádných vstupů.

Vlastnosti

Elegantní bezdrátová nabíječka 10W s rychlým nabíjením Qi, připojení microUSB, možnost nabíjení v horizontální i vertikální poloze, LED indikátor informuje o stavu nabíjení, originální zpracování s protiskluzovým povrchem, bílá barva.

Parametry

Druh příslušenstvíNabíječky
ZařízeníMobil
ZařízeníTablet