Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Mcdodo Knight Series Auto Disconnect Type-C Data Cable with Quick Charge 1m Blue
Mcdodo Knight Series Auto Disconnect Type-C Data Cable with Quick Charge 1m Blue
Mcdodo Knight Series Auto Disconnect Type-C Data Cable with Quick Charge 1m Blue
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Mcdodo Knight Series Auto Disconnect Type-C Data Cable with Quick Charge 1m Blue

Rychlost a kvalita Chtěli jsme navrhnout nejrychlejší nabíječku typu C na světě, tak jsme ji vyrobili. Jste unavení z kabelů, které se lámají, nabíjejí pomalu a níčí životnost baterie telefonu? My také. Připojte se k více než 100 000 uživatelům, kteří využívají nejpokročilejší a nejprodávanější nabíječku USB C. Inteligentní automatické odpojení 99 % lidí nabíjí svůj…
Kód: 2405329PN: CA-2882Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Rychlost a kvalita 1463410a

Rychlost a kvalita

Chtěli jsme navrhnout nejrychlejší nabíječku typu C na světě, tak jsme ji vyrobili. Jste unavení z kabelů, které se lámají, nabíjejí pomalu a níčí životnost baterie telefonu? My také.
Připojte se k více než 100 000 uživatelům, kteří využívají nejpokročilejší a nejprodávanější nabíječku USB C.

Obr. Inteligentní automatické odpojení 1463410b

Inteligentní automatické odpojení

99 % lidí nabíjí svůj telefon během spánku, avšak dlouhodobé nabíjení poškozuje životnost baterie. Tento nedostatek řeší kabel Mcdodo, plně vám nabije zařízení a automaticky odpojí napájení. Pomoct zachovat životnost baterie vám pomůže i LED dioda upozorňující na plné nabití.

Obr. Quick Charge 3.0 1463410c

Quick Charge 3.0

Nabíjejte kompatibilní zařízení až 4krát rychleji než běžným nabíjením, technologie vybavené Qualcomm Certified Quick Charge 3.0 dokážou nabít zařízení na 80 % za 35 minut. Věstavená ochrana chrání vaše zařízení před nadměrným proudem, přehřátím a přebíjením.

Obr. Rychlá synchronizace a nabíjení 1463410d

Rychlá synchronizace a nabíjení

Nabíjí telefony a tablety vysokou rychlostí. Nabízí super rychlý přenos dat 5 Gb/s, HD videa tak převedete za méně než 5 sekund.

Obr. Neuvěřitelně dlouhá životnost 1463410e

Neuvěřitelně dlouhá životnost

Hliníkový konektor a splétaný nylonový kabel činí kabely pevnějšími. Jsou pružné, odolné proti přetržení, měkké, lehké a odolné, aby váš život byl pohodlnější.

Parametry

Druh příslušenstvíKabely a redukce
ZařízeníMobil
ZařízeníTablet