Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Mcdodo Armor Series 3 in 1x Lightning + Micro USB + Type-C Cable 1.2m Black
Mcdodo Armor Series 3 in 1x Lightning + Micro USB + Type-C Cable 1.2m Black
Mcdodo Armor Series 3 in 1x Lightning + Micro USB + Type-C Cable 1.2m Black
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

Mcdodo Armor Series 3 in 1x Lightning + Micro USB + Type-C Cable 1.2m Black

Tři v jednom Díky kabelu Mcdodo můžete nabíjet několik zařízení současně. Již se nemusíte střídat u jedné zásuvky a můžete se dělit s ostatními bez žádného obtěžování. Kabel disponuje konektory micro USB, USB C a lighting kocovka. Odolnost a kvalita Koncovky ze slitiny hliníku, které jsou mnohem odolnější než obyčejné koncovky, zároveň jsou antioxidační a nereznoucí.
Kód: 2405369PN: CA-6220Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Tři v jednom 1463450a

Tři v jednom

Díky kabelu Mcdodo můžete nabíjet několik zařízení současně. Již se nemusíte střídat u jedné zásuvky a můžete se dělit s ostatními bez žádného obtěžování. Kabel disponuje konektory micro USB, USB C a lighting kocovka.

Obr. Odolnost a kvalita 1463450b

Odolnost a kvalita

Koncovky ze slitiny hliníku, které jsou mnohem odolnější než obyčejné koncovky, zároveň jsou antioxidační a nereznoucí. Odolný pletený design zvyšuje pevnost a zabraňuje poškození vnitřní měděné spony. Kabel je rovněž velmi ohebný a snadno jej zabalíte na cesty.

Parametry

Druh příslušenstvíKabely a redukce
ZařízeníMobil
ZařízeníTablet