Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Madman PowerBank 816 7800mAh hnědá
MadMan PowerBank 816 7800mAh hnědá
Madman PowerBank 816 7800mAh hnědáMadman PowerBank 816 7800mAh hnědá

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

Madman PowerBank 816 7800mAh hnědá

Přenosná baterie Power Bank PC816 disponuje kapacitou 7800mAh, takže vaše mobilní zařízení během dovolené dobijete hned několikrát. K dispozici jsou vám dva USB výstupy, díky kterým je možné dobíjet dvě zařízení současně, a potěší vás také rozumná hmotnost a nízké rozměry. Power Bank PC816 je přenosná baterie s kapacitou 7800mAh. Ta je dostatečná k tomu, aby několikrát dobila…
Kód: 717393PN: MDMPB816BROWN7800MAHVýrobce: MadmanZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Přenosná baterie Power Bank PC816 disponuje kapacitou 7800mAh, takže vaše mobilní zařízení během dovolené dobijete hned několikrát. K dispozici jsou vám dva USB výstupy, díky kterým je možné dobíjet dvě zařízení současně, a potěší vás také rozumná hmotnost a nízké rozměry.

Power Bank PC816 je přenosná baterie s kapacitou 7800mAh. Ta je dostatečná k tomu, aby několikrát dobila váš mobilní telefon a další zařízení. Baterii si můžete vzít na dovolenou či ji při výletě do přírody přibalit do batohu a o vaše elektrická zařízení bude postaráno.

Power Bank PC816 disponuje jedním microUSB vstupem pro nabíjení samotné baterie a dvěma USB výstupy, takže lze nabíjet hned dvě zařízení současně. Dobijete přitom zařízení různých typů a použití je opravdu snadné.

Tato přenosná baterie se i přes vysokou kapacitu chlubí nízkou hmotností a malými rozměry, díky kterým je snadno přenositelná. Navíc vás potěší její elegantní design hnědé barvy, se kterým baterie dokonale zapadne mezi vaše současné vybavení.

Power Bank je kvalitní a spolehlivá externí baterie, kterou lze díky speciální konstrukci snadno a bezpečně přenášet. Baterie je vybavena ochranou proti nepříznivým vlivům a vaše zařízení dobije, ať už budete kdekoliv. Baterii stačí nabít z USB portu vašeho počítače a poté ji přibalit do batohu. Pokud se vám pak na cestách vybije mobilní telefon, fotoaparát či jiné zařízení, s Power Bank to nebude žádný problém! Zařízení jednoduše připojíte k externí baterii a v ten okamžik začne nabíjení.

Mobilní baterie Power Bank PC816 dobije váš tablet, mobilní telefon či smartphone, fotoaparát, navigaci a další zařízení, která podporují nabíjení z USB.

Mezi hlavní výhody této baterie patří vysoká kapacita při zachování rozumných rozměrů a hmotnosti. Dobíjet můžete různé typy zařízení a baterii snadno přenášet.

Kapacita baterie:
7800 mAh
Li-ion akumulátor

Doba nabíjení zařízení z mobilní baterie:
Při nabíjecím proudu min. 1A cca 1 hodina na každých 1 000 mAh

Vstup:
5V / 1A
Konektor microUSB

Výstupy:
5V / 1A a 5V / 2.1A
Konektor USB

Rozměry:
100x70x20mm

Hmotnost:
190g

Pokročilé vlastnosti:
kvalitní SAMSUNG články
ochrana před přebitím
ochrana před totálním vybitím
tepelná ochrana
omezení proudu
ochrana proti zkratu
bez paměťového efektu
vysoká kapacita oběhové funkce
100% kontrola bezpečnosti a spolehlivosti při výrobě
nízká spotřeba energie

Balení obsahuje:
1x Power Banka
1x dobíjecí kabel USB – microUSB

Kompatibilita:
Všechna zařízení dobíjená USB kabelem