Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Madman PowerBank 810 2600mAh černá
MadMan PowerBank 810 2600mAh černá
Madman PowerBank 810 2600mAh černáMadman PowerBank 810 2600mAh černáMadman PowerBank 810 2600mAh černáMadman PowerBank 810 2600mAh černá

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Madman PowerBank 810 2600mAh černá

Mobilní baterie Power Bank PC810 s kapacitou 2600mAh bez problému dobije vaše elektronická zařízení, a to ať už budete kdekoliv. Je vybavena jedním USB výstupem a chlubit se může zejména kompaktností a malými rozměry, díky kterým baterii snadno schováte i v kapse u kalhot. Potěší vás také jednoduchý a stylový design. Power Bank PC810 je zařízení, díky kterému váš mobilní…
Kód: 717392PN: MDMPB810BLACK2600MAHVýrobce: MadmanZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Mobilní baterie Power Bank PC810 s kapacitou 2600mAh bez problému dobije vaše elektronická zařízení, a to ať už budete kdekoliv. Je vybavena jedním USB výstupem a chlubit se může zejména kompaktností a malými rozměry, díky kterým baterii snadno schováte i v kapse u kalhot. Potěší vás také jednoduchý a stylový design.

Power Bank PC810 je zařízení, díky kterému váš mobilní telefon, fotoaparát a další elektronické přístroje nabijete, ať už budete kdekoliv. Jde o přenosnou baterii s kapacitou 2600mAh, která je pro dobití běžného mobilu zcela dostačující. Tento model se navíc chlubí kompaktností a malými rozměry, a tak je cestování s Power Bank PC810 skutečnou zábavou.

Baterie váží pouhých 118g a měří 88 x 51 x 26 mm, takže není problém ji přibalit do batohu či dokonce strčit do kapsy kalhot. Baterie samotná se dobíjí pomocí microUSB vstupu a přibaleného kabelu a pro vaše zařízení je pak připraven USB výstup. Power Bank vám tedy dobije cokoliv, co lze napájet z běžného USB portu, takže můžete vyrazit pod stan či na dovolenou a o vaše elektronická zařízení bude vždy postaráno. Mimo výbornou použitelnost a snadné přenositelnost se tato baterie navíc chlubí také atraktivním designem.

Power Bank je kvalitní a spolehlivá externí baterie, kterou lze díky speciální konstrukci snadno a bezpečně přenášet. Baterie je vybavena ochranou proti nepříznivým vlivům a vaše zařízení dobije, ať už budete kdekoliv. Baterii stačí nabít z USB portu vašeho počítače a poté ji přibalit do batohu. Pokud se vám pak na cestách vybije mobilní telefon, fotoaparát či jiné zařízení, s Power Bank to nebude žádný problém! Zařízení jednoduše připojíte k externí baterii a v ten okamžik začne nabíjení.

Mobilní baterie Power Bank PC810 dobije váš mobilní telefon či smartphone, fotoaparát, navigaci a další zařízení, která podporují nabíjení z USB.

Mezi hlavní výhody této baterie patří dostatečná kapacita při zachování rozumných rozměrů a hmotnosti. Dobíjet můžete různé typy zařízení a baterii snadno přenášet.

Kapacita baterie:
2 600 mAh
Li-ion akumulátor

Doba nabíjení zařízení z mobilní baterie:
Při nabíjecím proudu min. 1A cca 1 hodina na každých 1 000 mAh

Vstup:
5V / 1A
Konektor microUSB

Výstup:
5V / 1A
Konektor USB

Rozměry:
88 x 51 x 26 mm

Hmotnost:
118g

Pokročilé vlastnosti:
kvalitní SAMSUNG články
ochrana před přebitím
ochrana před totálním vybitím
tepelná ochrana
omezení proudu
ochrana proti zkratu
bez paměťového efektu
vysoká kapacita oběhové funkce
100% kontrola bezpečnosti a spolehlivosti při výrobě
nízká spotřeba energie

Balení obsahuje:
1x Power Banka
1x dobíjecí kabel USB – microUSB

Kompatibilita:
Všechna zařízení dobíjená USB kabelem