Herní zóna  Hry  Life is Strange Before the Storm
Life is Strange Before the Storm
Life is Strange Before the StormLife is Strange Before the StormLife is Strange Before the Storm

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Life is Strange Before the Storm

. Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči sepostaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Kdyžse svět Rachel díky rodinnému tajemstvíobrátí vzhůru nohama, získávátoto nové spojenectví na důležitosti – přítelkyně jsou připraveny se…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141398PN: 3781Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

. Příběh Life is Strange: Before the Storm se odehrává v Arcadia Bay tři roky před událostmi v první hře série. Hráči sepostaví do role vzpurné 16leté Chloe Price, která se nečekaně spřátelí s krásnou a oblíbenou dívkou Rachel Amber. Kdyžse svět Rachel díky rodinnému tajemstvíobrátí vzhůru nohama, získávátoto nové spojenectví na důležitosti – přítelkyně jsou připraveny se společně postavit svýmdémonům.

AKCE A REAKCE

Stejně jako v původním Life is Strange iv Before the Storm nás čeká spousta rozhodování ve skvěle vyprávěném příběhu, která budou ovlivňovat průběh hraní. Díkytomu se dočkáme hned několika různých konců hry.

KLASICKÝ TEENAGER

V Before the Storm je představen nový systém konverzací vhodně pojmenován "Odmlouvání", založen na přirozené drzosti Chloe. Může tak rošťácky provokovat či docílit svého a postoupit tak ve hře dále. Další novinkou je možnost vybrat oblečenípro Chloe a sledovat, jak na hráčem zvolený styl reaguje okolí.

UMĚNÍ A NEZÁVISLÁ HUDBA

Stejně jakou u původní hry se dočkáme parádního licencovaného soundtracku nezávislých kapel. Chloe je pak stejně jako Max uměleckou duší a tak budete moci okolíve hře "otagovat" či rozvěšovat své kresby.

Parametry

Herní platforma ESDSteam