Lehátko Intex nafukovací do vody Pizza

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Lehátko INTEX nafukovací do vody Pizza

Léto u vody se neobejde bez pohodlného nafukovacího lehátka. A proč si nedopřát nějaké stylové, netradiční, zkrátka takové, které nemá každý? Lehátko Intex ve tvaru pizzy je stylovým doplňkem pro letní dovádění u vody. Lehátko je vyrobeno z kvalitního PVC materiálu o tloušťce 0,3 mm . Na lehátku najdete 4 provázky se spojkami , díky kterým můžete složit více lehátek…
Kód: 1154655PN: 58752Výrobce: INTEXZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Léto u vody se neobejde bez pohodlného nafukovacího lehátka. A proč si nedopřát nějaké stylové, netradiční, zkrátka takové, které nemá každý?Lehátko Intex ve tvaru pizzyje stylovým doplňkem pro letní dovádění u vody.

Lehátko je vyrobeno z kvalitníhoPVC materiálu o tloušťce 0,3 mm. Na lehátku najdete4 provázky se spojkami, díky kterým můžete složit více lehátek dohromady a získat tak jednu celou plavací pizzu. Kdyby se náhodou stala nějaká nehoda a lehátko bylo mechanicky poškozeno, nezoufejte! V balení najdete takésadu pro opravu drobných trhlinek.

Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Specifikace:


Fotorealistický potisk
4 konektory pro spojení více lehátek dohromady
Materiál: PVC 0,3 mm
Rozměry: 175 x 145 cm
Opravná sada v balení
Pro děti od 9 let