Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Osvětlení  LED ovladač TLE RF1 12-24V, 96W
LED ovladač TLE RF1 12-24V, 96W

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

LED ovladač TLE RF1 12-24V, 96W

Představujeme vám radiofrekvenční dálkové ovládání intensity jasu LED pásků, 12V žárovek a jednobarevných modulů. Tento jednokanálový RF stmívač může být ukrytý např. za zdí, sádrokartonem nebo ve skříni. Není zde nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač. Frekvence OR Jedná se o jednotlivé frekvence ovladačů, každá z nich je originální a vzájemně se…
Kód: 1143272PN: 70303199Výrobce: TLEZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Představujeme vámradiofrekvenční dálkové ovládáníintensity jasu LED pásků, 12V žárovek a jednobarevných modulů.

Tentojednokanálový RF stmívačmůže být ukrytý např. za zdí, sádrokartonem nebo ve skříni. Není zde nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Frekvence OR

Jedná se o jednotlivé frekvence ovladačů, každá z nich je originální a vzájemně se neovlivňují.  K tomuto ovladači můžete dokoupit libovolný počet dalších ovladačů a napárovat je s přijímačem, tím pádem budete moci ovládat jeden přijímač několika ovladači.

Napárování ovladače

Držte na ovladači zároveň obě dvě tlačítka (šipky), připojte přijímač ke zdroji a až připojený pásek problikne nebo zhasne, pusťte obě tlačítka a máte hotovo.

Specifikace LED ovladače


Vstupní napětí: 12-24V DC
Zatížení 8A: <12V/96W, <24V/192W
Připojení vstup/výstup – mechanické svorky
Přenosová frekvence 433, 92MHz
Dosah: <20 m
Rozměry: 110 x 56 x 34 mm
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: ANO