Spotřební elektronika  Foto Video  Videokamery  Lamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbaleno
LAMAX X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbaleno
Lamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbalenoLamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbalenoLamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbalenoLamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbalenoLamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbalenoLamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbalenoLamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbaleno

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

Lamax X7.1 Naos + LAMAX Beat Sphere SP-1 - rozbaleno

@charset "UTF-8"; /* CSS Document */ #beat {font-family:'Open Sans'; -webkit-font-smoothing: antialiased; width:100%;} #lamax {font-family:'Open Sans'; -webkit-font-smoothing: antialiased; width:100%;} #lamax > div > div { max-width: 800px; margin: 0 auto; width: 85%; } #lamax .no-image{ max-width:800px;…
Kód: 1181051PN: 8594175352412_RVýrobce: LamaxZáruka: 2 roky
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Akční kamera

LAMAX X7.1 Naos

Úžasné záběry jako z filmu

Akční kamera LAMAX X7.1 Naos
 • Nativní 2,7K video při 30fps
 • 4K časosběrné video
 • Náramkový dálkový ovladač
 • Integrovaný 2" LCD displej
 • Efektní zpomalené záběry
 • Rozlišení fotografií až 16MPx
 • Jedinečné sériové foto
 • Úhel záběru až 170°
 • 23 ks příslušenství v balení
 • Vodotěsnost až do 30 m

Bluetooth reproduktor

LAMAX Beat Sphere SP-1

Mini reproduktor s maxi zvukem

Designový bezdrátový reproduktor Sphere SP-1
 • Bezdrátový Bluetooth reproduktor
 • Kompaktní tvar a úchyt na karabinu
 • FM rádio s digitálním tunerem
 • Integrovaný MP3 přehrávač
 • Handsfree zařízení
 • Připojení sluchátek
 • Reproduktor o výkonu 5 W
 • Ovládání přímo na reproduktoru

Akční kamera LAMAX X7.1 Naos

Akční kamera LAMAX X7.1 Naos

Úžasné záběry jako z filmu

Kamera LAMAX X7.1 Naos umožňuje každému natáčet vysoce kvalitní video včetně oblíbených filmových technik jako časosběr nebo zpomalené záběry. X7.1 Naos pořizuje dokonale ostrý obraz s maximem detailů v nativním rozlišení až 2,7K, tedy čtyřnásobku oproti obvyklé kvalitě HD. Působivé časosběrné video můžete pořídit přímo v kameře bez potřeby dalšího zpracování. Pro umocnění zážitku kamera zaznamenává v časosběrném režimu snímky v ultravysokém rozlišení 4K.

Úžasné záběry jako z filmu

Zachyť neuvěřitelné okamžiky jedním dotykem

K zachycení jedinečných záběrů stačí jednoduše stisknout spoušť. Ve fotografickém režimu se sériovým snímáním zachytíte celý průběh rychlé akce jako řadu snímků. V režimu zpomaleného záznamu (slow motion) si budete moci vychutnat nebo analyzovat každý detail pohybu.

Zachyť neuvěřitelné okamžiky jedním dotykem

Využití bohaté jako tvá fantazie

Kamera LAMAX X7.1 Naos dává volný prostor vaší kreativitě. V základním balení dostanete 23 kusů příslušenství, pomocí něhož kameru upevníte téměř kamkoli – na svoji výstroj, na různé povrchy a předměty – a s nímž se můžete vydat i do extrémních prostředí. Ochranné pouzdro chrání kameru proti nárazům a udržuje ji v suchu a bezpečí až do hloubky 30 metrů. A s pomocí náramkového dálkového ovladače nebo aplikace v mobilním telefonu nebo tabletu můžete kameru ovládat i na dálku.

Využití bohaté jako tvá fantazie

Bluetooth reproduktor LAMAX Beat Sphere SP-1

LAMAX Sphere SP-1

Velký zvuk a miniaturní rozměry

Designový bezdrátový reproduktor Sphere SP-1 se rozměrově řadí k tomu nejkompaktnějšímu, co trh nabízí. Překvapí ovšem jak kvalitním dospělým zvukem, tak i hlasitostí, která bez problému ozvučí nejbližší okolí. Důraz na mobilitu a snadnou přenositelnost, danou právě kompaktností, je umocněn úchytovým mechanismem v podobě karabiny, díky níž lze Sphere zavěsit na batoh, pásek či třeba kolo.

Bez drátů je život jednodušší

Sphere SP-1 disponuje bezdrátovou technologií Bluetooth, snadno ho tak propojíte s notebookem či mobilním telefonem na vzdálenost až 20 metrů. Díky Bluetooth 2.1 je reproduktor kompatibilní i se staršími zařízeními. Život bez drátů je zkrátka jednodušší. Můžete si ho ovšem i dobrovolně zkomplikovat, jelikož Sphere samozřejmě podporuje i běžné propojení pomocí přibaleného audio kabelu.

Bez drátů je život jednodušší

Kompletní funkční výbava

Sphere SP-1 disponuje, i přes svou velikost, všemi funkcemi typickými pro řadu Bluetooth reproduktorů LAMAX Beat. Kromě Bluetooth a zvukového audio vstupu, tak umožňuje poslech FM rádia, přehrávání hudby z vložené Micro SD karty a navrch přidává i možnost připojení sluchátek, jelikož ho lze díky velikosti pohodlně používat jako přehrávač hudby ve formátu MP3. Po připojení k mobilnímu telefonu lze díky integrovanému mikrofonu využívat Sphere SP-1 jako handsfree a plynule přecházet mezi poslechem hudby a telefonním hovorem, aniž by bylo potřeba vytáhnout telefon z kapsy či batohu.

Kompletní funkční výbava

Všude s sebou

Drobné rozměry předurčují Sphere SP-1 k dennímu používání. Nikdy nebude příliš těžký na celodenní nošení na opasku či batohu, nikdy nebude příliš rozměrný pro přibalení do cestovní tašky. Sphere SP-1 bude stále s Vámi a připraven překvapit okolí hlasitým a dospěle znějícím zvukem.

Všude s sebou

Parametry

Formát médiíMP4
Formát médiíJPEG
FunkceOptická stabilizace
FunkceVysokorychlostní snímání
FunkceWi-Fi
Megapixely16-20
Optický zoom (v násobcích)1
RozhraníUSB
RozhraníBluetooth
RozhraníWi-Fi
RozhraníHDMI
Rozlišení videa2160p
Typ kameryAkční kamery
Typ paměťové kartySDXC
Typ paměťové kartySDHC