Vážení zákazníci, upozorňujeme, že z důvodu státního svátku je kamenná prodejna v pondělí 28.10.2019 ZAVŘENÁ.
Krycí plachta Intex 366 cm
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Krycí plachta INTEX 366 cm

Lehká krycí plachta Easy značky Intex perfektně ochrání váš bazén před nečistotami. Je vyrobená na kruhový bazén o průměru 3,66 m . A to nejen na značku Intex , ale třeba i na Bestway Fast Set a jiné typy s nafukovacím lemem. Pokud hledáte způsob, jak účinně ochránit vodu před zašpiněním a zároveň jak zabránit poškození bazénové fólie, je pro vás tato plachta…
Kód: 2408643Výrobce: INTEXZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Lehká krycí plachta EasyznačkyIntexperfektněochrání váš bazénpřed nečistotami. Je vyrobená nakruhový bazén o průměru 3,66 m. A tonejen na značku Intex, ale třeba i na Bestway Fast Seta jinétypy s nafukovacím lemem.Pokud hledáte způsob, jak účinněochránit vodu před zašpiněníma zároveň jakzabránit poškození bazénové fólie,je pro vás tato plachtaskvělým řešením.
Krycí plachta Intex 305 cm

Materiálodolává UV zářenía vykazuje také vysokouodolnost proti protržení.Díky30cm přesahuji snadno natáhnetepřes okraj bazénu.Stačí jen plachtupřevléci přes horní hranua stáhnoutnylonovým provazem.

Chytrá plachta

V materiálu jsou zabudovanéodvodňovací otvory,kterézabraňují nahromadění vodyna plachtě při dešti. Tooceníte zejména při sundavání,neboťnení potřebapřed samotným staženímodčerpávat vodu.Velikost drenážních otvorů bylaspeciálně testována,aby voda krásně odtekla. Zároveň se všaklisty a jiné velké nečistotynedostanoudovnitř bazénu.

Intex

Tato firma se zabývávýrobou a distribucí nafukovacích produktůjiž více než40 let.Výroba začala nafukovacími míči a již v roce 1997 stál první nadzemní bazén. Pod značkou Intex objevítenejen bazény a krycí plachty,ale i nafukovací postele, hračky a matrace. S touto firmou máte jistotu, že sikromě produktukupujete ikvalitu a dlouhou životnost.

Vlastnosti:

Snadná instalace
Materiál odolný UV záření
Zabudované odvodňovací otvory

Specifikace:

Výrobce: Intex
Bazén: nafukovací, s lemem
Průměr: 3,66 m
Materiál: vinyl (plachta), nylon (šňůra)
Barva: modrá
Hmotnost: 3,25 kg
Rozměry balení (Š x V x H): 27 x 30,5 x 9,5 cm

Parametry

RozděleníKrycí plachty