Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
Křídový popisovač Securit SMA820 voděodolný šířka hrotu 7-15mm, White, 2ks

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Křídový popisovač Securit SMA820 voděodolný šířka hrotu 7-15mm, White, 2ks

Dva kusy voděodolného tekutého křídového popisovače se silnou stopou s hrotem 7-15mm v bílé barvě vhodný pro vytváření nápisů na každý neporézní povrch, ideální na křídové tabule, sklo, kovy, plasty, zrcadla nebo produkty značky Securit, zejména na venkovní povrchy často smáčené deštěm. Použití je snadné, protřepejte, několkrát zatlačte hrot, pište a nechte zaschnout. Po…
Kód: 1152561PN: SMA820-V2-WTVýrobce: SecuritZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
545   včetně DPH
Cena bez DPH: 450 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 20.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)21.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Dva kusy voděodolného tekutého křídového popisovače se silnou stopou s hrotem 7-15mm v bílé barvě vhodný pro vytváření nápisů na každý neporézní povrch, ideální na křídové tabule, sklo, kovy, plasty, zrcadla nebo produkty značky Securit, zejména na venkovní povrchy často smáčené deštěm. Použití je snadné, protřepejte, několkrát zatlačte hrot, pište a nechte zaschnout. Po zaschnutí jsou nápisy odolné vyblednutí, náhodnému rozmazání a voděodolné. Vyčistit je lze pomocí hadříku či hubičky namočené v čističi Securit Cleaner (SECCLEAN-KL, SECCLEAN-GR).
Buďte originální a zanechte vzkaz rodině na zrcadle v chodbě. Využijte možnosti a udělejte si pořádek v potravinách v kuchyni, pojmenujte nádoby správným obsahem. Buďte kreativní a nechte i děti vyřádit se s křídovými popisovači. Napište na výlohu svoji denní nabídku nebo tak upoutejte své zákazníky speciální akcí napsanou na skle, zrcadle, vitríně.

Parametry:
Šířka hrotu: 7-15mm.
Rozměry: 13,9 x 1,4 x 1,4cm.
Rozměry balení: 16,5 x 5,5 x 2,5cm.
Hmotnost: 0,2kg.
Materiál: tekutá křída, plast.
Barva: bílá.

O výrobci produktů Securit®: V roce 1948 založil George Vermes továrnu na výrobu kuličkových propisovaček. Tato společnost se vlivem usilovné práce dalších generací stala v průběhu let významným dodavatelem s dnešní silnou pozicí. Společnost se drží trendů
a po té, co v 90. letech minulého století vyvinuli křídový popisovač, určuje společnost vývoj ve světě značení a vizuální prezentace. Je jejich koníčkem neustále inovovat a rozvíjet výrobky s kvalitou, na kterou se můžete spolehnout.

Parametry

BarvaBílá
Hmotnost (kg)0,2
Rozměry - výška (cm)13,9