Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Dům, dílna, zahrada  Zahrada  Grilování a párty  Kontaktní gril Saturn ST-EC1150
Kontaktní gril SATURN ST-EC1150

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Kontaktní gril Saturn ST-EC1150

Elektrický gril SATURN ST–EC 1150 Milujete grilování, chcete jíst zdravěji s minimálním použitím tuku, ale nemáte možnost grilovat venku nebo na terase? Pak vám pomůže kontaktní elektrický gril Saturn ST-EC1150 s výkonem 2000 W. Tělo přístroje je tvořeno nerezovou ocelí, grilovací desky jsou pokryté teflonem. Bezpečnou obsluhu zajišťuje termostat nastavitelný od 0 do 200…
Kód: 1112623PN: ST-EC1150Výrobce: SaturnZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Elektrický gril SATURN ST–EC 1150

Milujete grilování, chcete jíst zdravěji s minimálním použitím tuku, ale nemáte možnost grilovat venku nebo na terase? Pak vám pomůže kontaktní elektrický gril Saturn ST-EC1150 s výkonem 2000 W.
Tělo přístroje je tvořeno nerezovou ocelí, grilovací desky jsou pokryté teflonem. Bezpečnou obsluhu zajišťuje termostat nastavitelný od 0 do 200 stupňů a světelný indikátor provozu. S grilem můžete připravit až 4 porce najednou, lze využít ohřev dolní i horní části současně, což výrazně zrychlí přípravu jakéhokoli jídla. Připravíte tak chutný i zdravý pokrm, který ocení každý rodinný příslušník i hosté.
S elektrickým grilem můžete připravovat jídla jako profesionálové.


Specifikace:

Výkon: 2000 W
Teflonové pokrytí desek
Nastavitelný termostat: 0-200°C
Tělo z nerezové oceli
Připrava až 4 porcí najednou
Současný ohřev horní a dolní části pro rychlou připravu
Světelná indikace práce

Parametry

Druh spotřebičeGrily