Kingston paměťová karta 64GB Canvas Select SDXC UHS-I CL1 (U1) (čtení/zápis: 80/10MB/s)
Kingston paměťová karta 64GB Canvas Select SDXC UHS-I CL1 (U1) (čtení/zápis: 80/10MB/s)Kingston paměťová karta 64GB Canvas Select SDXC UHS-I CL1 (U1) (čtení/zápis: 80/10MB/s)

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

Kingston paměťová karta 64GB Canvas Select SDXC UHS-I CL1 (U1) (čtení/ zápis: 80/10MB/ s)

Oživte svá HD videa. Paměťová SD karta Kingston Canvas Select™ byla navržena tak, aby byla spolehlivá a stala se ideálním nástrojem pro filmování v HD kvalitě a pořizování snímků ve vysokém rozlišení. Máte jistotu, že vaše vzpomínky budou bezpečně uloženy a budete si tak moci svým fotoaparátem zadokumentovat svá dobrodružství. Karta je dostupná v několika kapacitách až do…
Kód: 1091956PN: SDS/64GBVýrobce: KingstonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Oživte svá HD videa.

Paměťová SD karta Kingston Canvas Select™ byla navržena tak, aby byla spolehlivá a stala se ideálním nástrojem pro filmování v HD kvalitě a pořizování snímků ve vysokém rozlišení. Máte jistotu, že vaše vzpomínky budou bezpečně uloženy a budete si tak moci svým fotoaparátem zadokumentovat svá dobrodružství. Karta je dostupná v několika kapacitách až do 128 GB**, abyste měli dostatek prostoru po celou dobu svého cestování. Karty Kingston Canvas jsou testovány tak, aby poskytovaly maximální odolnost a mohli jste si je vzít kamkoliv s jistotou, že vaše fotografie, videa a další data budou chráněna i v drsném prostředí a nestabilních podmínkách.***

• Class 10 UHS-I s rychlostí čtení až 80MB/s***
• Několik dostupných kapacit až do 128 GB*
• Vyrobeno a testováno s ohledem na odolnost v nepříznivých podmínkách

* Certifikace IEC/EN 60529 IPX7 pro ochranu před nepřetržitým ponořením do vody na dobu 30 minut až do hloubky 1 m. Odolá teplotnímu rozsahu od -25 do 85 °C. Na základě metody testování dle vojenské normy MIL-STD-883H, METHOD 2002.5. Chraňte před působením rentgenových paprsků na základě pokynů v normě ISO 7816-1.
**Část z uvedené kapacity paměťového zařízení Flash je využita na formátování a další funkce, a proto není k dispozici pro úložný prostor. Z tohoto důvodu je vlastní kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je kapacita uvedená na produktech. Další informace naleznete v průvodci Paměťovými zařízeními Flash od společnosti Kingston na webu kingston.com/flashguide.
*** Rychlost se může lišit v závislosti na konfiguraci hostitelského systému a zařízení.