Počítače a kancelář  Síťové prvky  KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.
KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.
Kód: 2072770PN: P05D-STLC-030Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
134   včetně DPH
Cena bez DPH: 111 Kč
Cena po registraci:
126 Kč
Cena bez DPH: 104 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.11. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)26.11. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

KELine O-Patchcable 50/125 OM2, ST-LC Duplex, 3.0m.