Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Drogerie, úklid  Kärcher SC 2 EasyFix parní čistič
KÄRCHER SC 2 EasyFix parní čistič

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

Kärcher SC 2 EasyFix parní čistič

Parní čistič pro čištění středních ploch. Velmi dobře vybavený nejprodávanější ve své třídě. S tlakem páry 3,2 bar a objemem nádoby 1 l. Důkladná čistota bez chemie. S parními čističi Kärcher. Děti jsou zvědavé a doma prozkoumají kdejaký kout. Při svý průzkumných výpravách objeví kdeco. Ale žádnou chemii. A to díky parním čističům Kärcher. Protože síla páry je tak…
Kód: 1073614PN: 1.512-050Výrobce: KärcherZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Parní čistič pro čištění středních ploch. Velmi dobře vybavený nejprodávanější ve své třídě. S tlakem páry 3,2 bar a objemem nádoby 1 l.

Důkladná čistota bez chemie. S parními čističi Kärcher.
Děti jsou zvědavé a doma prozkoumají kdejaký kout. Při svý průzkumných výpravách objeví kdeco. Ale žádnou chemii.
A to díky parním čističům Kärcher.
Protože síla páry je tak velká, že už nebudete v domácnosti potřebovat žádné čisticí prostředky pro důkladné odstranění špíny.
Perfektní a zdravé prostředí pro děti.


Ilustrační video


Popis produktu
Kärcher parní čistič SC 2 základní třídy. Výkonný parní čistič vhodný do domácnosti. Optimalizovaná podlahová hubice zaručuje ideální výkon čištění, neboť nečistoty jsou pojímány celou plochou hubice.
Nádoba na vodu s objemem 1 l umožňuje uklidit celou domácnost pouze s několika málo pracovními pauzami. Díky max. tlaku 3,2 bar je zajištěn vysoký výstup páry. Usazeniny vodního kamene, mastnot a ostatní pevně ulpívající nečistoty mohou být účinně a přitom ekologicky (bez použití chemie!) odstraněny. Množství páry může být plynule regulováno na parní pistoli a být přizpůsobeno čištěnému povrchu a stupni znečištění.
Design byl koncipován tak, aby byl přístroj atraktivní na pohled a zároveň aby poskytoval vysoký komfort při práci. To se odráží např. v lehce srozumitelných obslužných prvcích, zástrčném systému příslušenství, praktické parkovací pozici a velkých kolech pro snadnější potahování a velkou mobilitu paročističe.
Hliníkový topný kotel se stará o dlouhou životnost, neboť topné tyče jsou zality do kovu a tím je zabráněno zavápnění. Navíc má speciální hliníková slitina dobrou schopnost držení tepla. Přístroj je bezpečný vůči dětem, neboť patentovaný bezpečnostní uzávěr s přetlakovým ventilem lze otevřít teprve až tehdy, když parní kotel není pod tlakem.

Čisticí sada na podlahy "Comfort" s flexibilním kloubem na trysce
Optimální výsledek čištění na nejrůznějších tvrdých podlahách v domácnosti díky efektivní technice lamel. Ergonomické, efektivní čištění při plném kontaktu s podlahou při jakékoli tělesné výšce díky flexibilnímu kloubu hubice.
Prostor pro příslušenství a parkovací poloha Dětská pojistka na parní pistoli
Systém uzávěru nabízí bezpečnou ochranu před neodborným zacházením malými dětmi.

Použití
Použití v domácnosti na tvrdé plochy, v koupelně a na WC, na skla nebo zrcadla, k čištění podlah

Standardní výbava
2 m parní hadice s optimalizovanou pistolí
2 ks prodlužovací trubky
Nová podlahová hubice „EasyFix“
Potah z mikrovlákna
Ruční hubice vč. návleku
Bodová tryska
Kulatý kartáč