Dům, dílna, zahrada  Dílna, nářadí  Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)
KÄRCHER K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)
Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Kärcher K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič (- POŠKOZENÝ OBAL)

KÄRCHER K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič je jedinečním pomocníkem při venkovním úklidu. Popis produktu Zažijte s vysokotlakým čističem K 7 Premium Full Control Plus Home větší kontrolu než doposud. Díky inovativní pistoli s tlačítky + /- pro regulaci stupně tlaku a čisticího prostředku a s LCD displejem lze nastavit a kontrolovat odpovídající tlak pro…
Kód: 1139961PN: 1.317-130Výrobce: KärcherZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

KÄRCHER K 7 Premium Full Control Plus vysokotlaký čistič je jedinečním pomocníkem při venkovním úklidu.

Popis produktu
Zažijte s vysokotlakým čističem K 7 Premium Full Control Plus Home větší kontrolu než doposud. Díky inovativní pistoli s tlačítky + /- pro regulaci stupně tlaku a čisticího prostředku a s LCD displejem lze nastavit a kontrolovat odpovídající tlak pro každý povrch. A díky pracovnímu nástavci 3-v-1 Multi Jet je přechod z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku možný bez výměny pracovního nástavce. Při krátkých přerušeních práce pistoli s namontovaným pracovním nástavcem ve stroji odložíte a ta je následně okamžitě opět po ruce. O komfortní práci se starají kromě jiného výškově nastavitelné teleskopické madlo (pohodlná výška vytažení a kompaktní uložení), snadno přístupný systém Plug ´n´ Clean (výměna čisticího prostředku jedním pohybem ruky), praktické vedení hadice a stabilní opěrná noha (lze ji použít také jako druhé madlo). O doplňkovou stabilitu se starají snížené těžiště. Vysokotlaký čisticí stroj s bubnem na navíjení hadice a sadou Home včetně čističe ploch T 450 a 1l čističe kamene 3 v 1 je vhodný pro časté čištění úporných nečistot a pro čištění ploch 60 m2/h.

Technické parametry
Tlak (bar/MPa): 20 - Max. 180 / 2 - Max. 18
Průtok: Max. 600 l/h
Max. teplota přívodní vody: Max. 60 °C
Napětí: 230 V
Příkon: 3 kW
Plošný výkon: 60 m2/h
Hmotnost bez příslušenství: 18 kg
Rozměry (D x Š x V): 463 x 330 x 667 mm
Příslušenství: Vysokotlaká pistole (G 180 Q Full Control Plus), navíjecí vysokotlaké hadice, vysokotlaká hadice (10 m), dávkování čisticího prostředku prostřednictvím (Systém Plug 'n' Clean), teleskopické madlo, vodou chlazený motor, Soft bag, integrovaný vodní filtr, adaptér připojení k zahradní hadici A3/4", Multi Jet 3-v-1.

Parametry

ProduktyTlakové myčky