Kancelářské křeslo G21 Rocket black/graphite

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Kancelářské křeslo G21 Rocket black/ graphite

Kancelářské křeslo Rocket od značky G21 je ideálním doplňkem pro každý pracovní stůl. Nadupaný design a kvalitní zpracování jsou jen dva z mnoha důvodů, proč si křeslo G21 dopřát. Závodní look dokresluje syntetická kůže ve velmi vysoké kvalitě, pevné čalounění z membránové tkaniny a prošívání sedáku . Jako na závodní dráze Sníte o tom, že se jednou zaboříte…
Kód: 1510983Výrobce: G21Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Kancelářské křeslo Rocket od značky G21je ideálním doplňkem pro každý pracovní stůl. Nadupaný design a kvalitní zpracování jsou jen dva z mnoha důvodů, proč si křeslo G21 dopřát. Závodní look dokreslujesyntetická kůževe velmi vysoké kvalitě,pevné čalounění z membránové tkaninyaprošívání sedáku.

Jako na závodní dráze

Sníte o tom, že se jednou zaboříte do závodní sedačky svého sporťáku? Nyní si můžete stejný pocit dopřát i u svého pracovního stolu. Vytuněné kancelářské křeslo Racer od značky G21 vás upoutádesignem i pohodlím sedačky závodního auta. Stylové výkroje po stranách vysokého opěradla a kombinace prodyšné tkaniny a příjemné hladké syntetické kůže vás oslní na první pohled.

Udělejte si pohodlí


Ergonomická kancelářská židle je nejdůležitějším vybavením pro zdravá záda i šíji. Udělejte svým zádům radost a opřete je ovysoké opěradlokřesla Rocket. K naprosté dokonalosti samozřejmě nechybí na vrcholu opěradla ani integrovanáopěrka hlavy. Položte své ruce nazaoblené polstrované loketní opěrkya dejte se do práce.

Nahoru a dolů

Nezáleží na tom, jak vysoký máte pracovní stůl. Výšku kancelářského křesla G21 si kdykoliv nastavíte podle momentální potřeby. Stisknutím páky na pravé straně sedáku ovládátepíst, který je umístěný nadzákladnou ve tvaru kříže. Rozmezí nastavení výšky sedáku od země jeod 48 cm do 59 cm.

Zhoupněte se!

Stabilní noha židle spěti ramenyje vybavenadvojitými bezpečnostními kolečky. Mezi sedákem a nohou je umístěnýkloub, díky kterému se můžete na křesle pohupovat dozadu a dopředu. K přepínání mezi režimem houpání a stabilní pozicí sedáku použijte stejnou páku, jako pro nastavení výšky sedáku, jen ji tentokrát vysuňte dopředu, nebo ji zasuňte pod sedák.

Vlastnosti:

Ergonomické provedení
Tvar sedačky v závodním autě
Hladká syntetická kůže a prodyšná tkanina
Pohodlná opěrka hlavy
Loketní opěrky s měkkým koženkovým čalouněním
Stabilní kovová základna s pěti bezpečnostními kolečky
Plynulé nastavení výšky pomocí pístu
Možnost plynulého naklonění

Specifikace:

Materiál: textil, syntetická kůže
Výška od země k sedáku: 48 - 59 cm
Rozměry sedáku: 51 x 48 cm
Výška opěradla: 80 cm
Průměr podstavy: 65 cm
Počet koleček: 5
Hmotnost: 18 kg
Barva: černá, grafitová

Parametry

Flag - Novinka21.10.2018
Flag - NovinkaKoncový shop Penta
MateriálKoženka/látka
ŽidleKancelářské křeslo