Počítače a kancelář  Kancelářská technika a potřeby  Křesla  Kancelářské křeslo G21 Elegance koženkové, prošívané black
Kancelářské křeslo G21 Elegance koženkové, prošívané black

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Kancelářské křeslo G21 Elegance koženkové, prošívané black

Milujete krásné věci? Nezapomeňte na svou pracovnu, i ta si zaslouží vaši pozornost. Dopřejte si kancelářské křeslo G21 Elegance . Křeslo, na které je radost se dívat a které můžete umístit doslova kamkoliv, aniž by narušilo elegantní ráz vašeho bytu či kanceláře. Kůže - nadčasová klasika Křeslo G21 je nejen pohodlné, ale díky použitým materiálům je…
Kód: 1510993Výrobce: G21Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Milujete krásné věci? Nezapomeňte na svou pracovnu, i ta si zaslouží vaši pozornost. Dopřejte sikancelářské křeslo G21 Elegance. Křeslo, na které je radost se dívat a které můžete umístit doslova kamkoliv, aniž by narušilo elegantní ráz vašeho bytu či kanceláře.

Kůže - nadčasová klasika

Křeslo G21 je nejen pohodlné, ale díky použitým materiálům je také stylové, elegantní a neotřelé. Sedák i opěradlo jsou potaženysametově hladkou syntetickou kůží, která nikdy nevyjde z módy. Jednoduchéprošívání v pruzíchdokonale dokresluje elegantní ráz celého celku. Stabilnízákladna s pěti ramenyje vyrobena z kvalitníhopochromovaného kovuse zrcadlovým efektem. Každé rameno základny je osazenodvojitým bezpečnostním kolečkem.

Neztrácejte glanc

Vaše kancelář nemusí být jen místností určenou na práci, z které chcete co nejdříve odejít. Může to být i místo, kde se vám líbí, je vám tam příjemně a každý den se tam těšíte. Záleží jen na tom, jak si svou kancelář zařídíte. S křeslem G21 Elegance nikdy nesednete vedle. Křeslo je elegantní, unikátní a krásné na pohled. Díky svému nádhernému vzhledu je vhodné i pro pracovní koutky umístěné v obývacích pokojích a jiných společenských místnostech. Křeslo Elegance skvěle doplní každý interiér.

Nahoru a dolů

Nezáleží na tom, jak vysoký máte pracovní stůl. Výšku kancelářského křesla G21 si kdykoliv nastavíte podle momentální potřeby. Stisknutímpáky na pravé straněsedáku ovládátepíst, který je umístěný nad základnou ve tvaru kříže. Rozmezí nastavenívýšky sedáku od země je od 50 cm do 61 cm.

Vlastnosti:

Elegantní provedení z hladké prošívané syntetické kůže
Loketní opěrky v nerezovém provedení
Stabilní kovová základna s pěti bezpečnostními kolečky
Plynulé nastavení výšky pomocí pístu

Specifikace:

Materiál: syntetická kůže
Výška od země k sedáku: 50 - 61 cm
Rozměry sedáku: 55 x 41 cm
Výška opěradla: 42 cm
Průměr podstavy: 57 cm
Počet koleček: 5
Hmotnost: 10 kg
Barva: černá

Parametry

Barevné provedeníČerná
Flag - DoporučujemeKoncový shop Penta
Flag - Novinka21.10.2018
Flag - NovinkaKoncový shop Penta
MateriálKoženka
ŽidleKancelářské křeslo