Dům, dílna, zahrada  Dílna, nářadí  Infrasauna Marimex Elegant 1002 L
Infrasauna Marimex Elegant 1002 L
Infrasauna Marimex Elegant 1002 LInfrasauna Marimex Elegant 1002 LInfrasauna Marimex Elegant 1002 LInfrasauna Marimex Elegant 1002 LInfrasauna Marimex Elegant 1002 LInfrasauna Marimex Elegant 1002 LInfrasauna Marimex Elegant 1002 L

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

Infrasauna Marimex Elegant 1002 L

K tomuto produktu nyní G21 Lazy bag Pink v hodnotě 1499 Kč Zdarma! V případě, že se Vám nelíbí barva Lazy bagu, vybírejte zde a vybranou barevnou variantu napište do poznámky. Infrasauna Marimex Elegant 1002 L se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna umožňuje…
Kód: 581621PN: 11105619Výrobce: MarimexZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

K tomuto produktu nyní G21 Lazy bag Pink v hodnotě 1499 Kč Zdarma!

V případě, že se Vám nelíbí barva Lazy bagu, vybírejtezdea vybranou barevnou variantu napište do poznámky.

Infrasauna Marimex Elegant 1002 Lse díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku.Infrasauna umožňuje vychutnat kouzlo saunování společně dvěma osobám. Kompaktní rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.  Nad vstupními dveřmi jedekorativní LED osvětlení. Součástí výbavy infrasauny jeionizér a rádio s mp3 přehrávačem.Tato infrasauna obsahuje vestavěnékarbonové podlahové topidlo.  Relaxaci v infrasauně si můžete zpříjemnit i LED světelenou terapií "Nebe".

Způsob záření

V infrasauně je rozmístěno5 karbonových a jedno keramické topidlo. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.

Pro zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví.Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů,zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu,snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunovánínavozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.

Pro úsporu
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.

Rychlá montáž
Montáž infrasauny je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají kufrové spony, čepy nebo klasické šrouby. Elektroinstalace je již namontovaná od výrobce, pouze stačí propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů. Vše je přehledně označené.

Parametry a specifikace:


Počet osob: 2
Rozměry vnější (š x h x v): 1310x1120x1940 mm
Rozměry vnitřní (š x h x v): 1212x1022x1780 mm
Druh dřeva: Hemlock
Druh topidel: Kombinované
Počet topidel: 1x Keramické + 5x Karbonové
Celkový výkon topidel: 1800 W
Otáčení dveří L/P: ano
Rádio /  MP3 / Bluetooth: ano / ano / ne
LED Barevná terapie: ano
Stropní světlo: ano
LED osvětlení lavice: ano
Osvětlení vnější: ne
Madlo ( vnitřní / vnější ): kov / kov
Ionizátor / Tepelné čidlo / Ventilace: ano / ano / ano
LED barevná terapie
LED nebe
LED osvětlení
Rádio s podporou MP3
Reproduktor
Systém 3S
Skryté spojení stěn
Skrytými šrouby
Počet kartonů: 3
Rozměr balení v cm (v,š,d) a váha: 1900x1150x210 mm, 70 kg / 1900x1090x180 mm, 61 kg / 1260x1110x240 mm, 42 kg