Hodiny Securit Silhouette BOARD CLOCK na popis křídou na stěnu + popisovač

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

Hodiny Securit Silhouette BOARD CLOCK na popis křídou na stěnu + popisovač

Hledáte zajímavé hodiny pro umístění do svého podniku? Chcete originálně a účinně informovat své hosty o akcích, které se váží na určitý čas, jako je např. snídaně v hotelu, happy hour v baru nebo třeba návštěvní hodiny v lékařské ordinaci? Pak si určitě opatřete originální hodiny Securit CLOCK s popisovatelným ciferníkem . Praktické hodiny, které ocení každý hotel nebo…
Kód: 1484089PN: FB-CLOCKVýrobce: SecuritZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
606   včetně DPH
Cena bez DPH: 501 Kč
Cena po registraci:
582 Kč
Cena bez DPH: 481 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)26.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)27.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)28.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Hledáte zajímavé hodiny pro umístění do svého podniku? Chcete originálně a účinně informovat své hosty o akcích, které se váží na určitý čas, jako je např. snídaně v hotelu, happy hour v baru nebo třeba návštěvní hodiny v lékařské ordinaci? Pak si určitě opatřeteoriginální hodiny Securit CLOCK s popisovatelným ciferníkem. Praktické hodiny, které ocení každý hotel nebo větší restaurace.

Načerném popisovatelném 27cm ciferníkuje prostor pro jednoduché předání informace, co se kdy odehrává. Například snídaně 07:00 - 10:00 apod. Host tak nejen obdrží informaci o aktuálním čase, ale i názorně zjistí další důležité informace.Součástí balení je popisovač Securitbílé barvy s tenkým hrotem (1-2 mm). Tabuli na ciferníku můžete jednoduše smazat pomocí vlhkého hadříku nebo čistícího roztoku Securit a předat zákazníkům zase další zprávu, proto jsou hodiny víceúčelové. Buďte kreativní a ke svým vzkazům si vyberte z široké škály barev Securit křídových popisovačů v naší nabídce.

O výrobci produktů Securit®

V roce 1948 založil George Vermes továrnu na výrobu kuličkových propisovaček. Tato společnost se vlivem usilovné práce dalších generací stala v průběhu let významným dodavatelem s dnešní silnou pozicí. Společnost se drží trendů a poté, co v 90. letech minulého století vyvinuli křídový popisovač, určuje společnost vývoj ve světě značení a vizuální prezentace. Je jejich koníčkem neustále inovovat a rozvíjet výrobky s kvalitou, na kterou se můžete spolehnout.

Specifikace:

Šířka hrotu popisovače: 1 – 2 mm
Rozměry hodin: 27 x 27 x 2,5 cm
Hmotnost: 0,1 kg
Barva: černá
Hodinový strojek součástí (baterie není součástí balení)

Parametry

Hmotnost (kg)0,1