Herní zóna  Hry  Guild Wars 2 Heart of Thorns
Guild Wars 2 Heart of Thorns
Guild Wars 2 Heart of ThornsGuild Wars 2 Heart of ThornsGuild Wars 2 Heart of Thorns

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

Guild Wars 2 Heart of Thorns

V srdci maguumské džungle na vás čekajínová dobrodružství! Postavte se neustálerostoucím hordám Mordremothových poskoků, objevte spojence z pradávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli ve vertikálním světě, ve kterém vystoupáte do nových výšin a snesete se do hlubin džungle.Vypořádejte se s náročným skupinovýmobsahem, prozkoumejte nové mapy otevřenédžungle, prožijte nové…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141431PN: 2531Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
661   včetně DPH
Cena bez DPH: 546 Kč
Cena po registraci:
635 Kč
Cena bez DPH: 525 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)25.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

V srdci maguumské džungle na vás čekajínová dobrodružství! Postavte se neustálerostoucím hordám Mordremothových poskoků, objevte spojence z pradávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli ve vertikálním světě, ve kterém vystoupáte do nových výšin a snesete se do hlubin džungle.Vypořádejte se s náročným skupinovýmobsahem, prozkoumejte nové mapy otevřenédžungle, prožijte nové události a příběhy a vyzkoušejte své schopnosti v napínavých soubojích s novými bossy.

Srdce Maguumy

V džungli Maguuma na vás čeká nové dobrodružství. Postavte se sílícím hordám Mordremothových následovníků, objevujte spojence z dávných civilizací a bojujte s novými nepřáteli.

Systém mistrovství

Přepracovali jsme celý systém mistrovství. Prozkoumejte nové možnosti výcviku pro postavy na maximální úrovni založené na rozvoji základní filosofie, že i cestaby ve hře měla být cílem. Systém mistrovství přidává smysluplný postup postavy,aniž by znehodnocoval vaše těžce nabytéúrovně a vybavení.

Nové povolání: Revenant

Přivlastněte si legendární moc a rozpoutejte chaos na bojišti díky zcela novémupovolání, které se jmenuje revenant (navrátilec). Vstupte na bitevní pole vybaveni těžkou zbrojí a mimozemskými silami zříše mlh.

Specializace

Rozvíjejte hratelnost. Díky specializacím povolání si zpřístupníte zbraně, kterévašemu povolání nebyly dříve dostupné.Také si můžete odemknout nové rysy, schopnosti a jedinečné mechanismy – díky tomu všemu budete moci své povolání přetvořit v něco nového.

PvP: Nový herní režim Stronghold

Shromážděte zásoby a najměte si vojáky.Bojujte o nadvládu nad hrdiny. Postavtese ke katapultům a braňte svou pevnost.Ztečte nepřátelské brány a ochraňte vládce gildy! Naše nová funkce cechovních týmů vám umožní spojit se do skupin a bojovat na samém vrcholu žebříčků. Režim Stronghold nabízí zcela nový způsob soupeřivého hraní PvP v Guild Wars 2!

WvW: Nové hraniční mapy

Zažijte nové a dosud nevídané bitvy na bojištích v nejnovějším přídavku World vs. World – v nové mapě Borderlands. Projděte zrádnými výšinami plnými pastí, které vaše nepřátele odhodí do hlubin pod vámi, a spolupracujte s urputnými obránci,abyste protivníky udrželi v šachu. Úkoly na mapě budou důležitější než kdy dřív, neboť si díky nim zpřístupníte nové strategie, taktické možnosti a herní mechanismy, díky nimž získá váš svět výhodu!

Cechovní síně

Vaše gilda prošla společně celým světem.Nyní je čas si z něj kus urvat pro sebe. Spolupracujte se členy své gildy – zaberte si a rozvíjejte vlastní cechovní síň přímo v srdci Maguumy.

Parametry

Herní platforma ESDPřímé stažení
Herní žánrRPG
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota12
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení