Počítače a kancelář  Síťové prvky  GOCLEVER monitorovací kamera TAU EYE
GOCLEVER monitorovací kamera TAU EYE
GOCLEVER monitorovací kamera TAU EYEGOCLEVER monitorovací kamera TAU EYEGOCLEVER monitorovací kamera TAU EYE

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

GOCLEVER monitorovací kamera TAU EYE

GOCLEVER TAU EYE Kamera THE TAU EYE je perfektní na hlídání bezpečí Vašich příbuzných, Vašeho domova a kanceláře. Můžete ji jednoduše nainstalovat u Vás doma nebo ve Vaší kanceláři a hlídat tato místa na dálku odkudkoliv na světě. Živě! Sleduj svoje děti Potřebujete chvilku pro sebe, ale máte strach nechat Vaše děti bez dozoru? Kamera Goclever TAU EYE bude výbornou…
Kód: 717005PN: HCAMTAUEYEVýrobce: GOCLEVERZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

GOCLEVER TAU EYE

GOCLEVER TAU EYE

Kamera THE TAU EYE je perfektní na hlídání bezpečí Vašich příbuzných, Vašeho domova a kanceláře. Můžete ji jednoduše nainstalovat u Vás doma nebo ve Vaší kanceláři a hlídat tato místa na dálku odkudkoliv na světě. Živě!

Sleduj svoje děti

Sleduj svoje děti

Potřebujete chvilku pro sebe, ale máte strach nechat Vaše děti bez dozoru? Kamera Goclever TAU EYE bude výbornou elektronickou chůvou. Integrovaný mikrofon a reproduktor Vám umožní nejen Vaše dítě sledovat, ale také poslouchat a komunikovat s ním. Od této chvíle, bez ohledu na to, kde se nacházíte, budete vždy se svým dítětem!

 Buď v kontaktu

Buď v kontaktu

Kameru TAU EYE můžete ovládat z jakéhokoliv místa na světe. Jediné co potřebujete je internetové připojení a specializovaná aplikace, která je zcela zdarma. Pro Vaši bezpečnost a pohodlí má kamera široký úhel záběru, díky kterému umožňuje sledovat celý pokoj, bez ohledu na polohu kamery.

 Obousměrná zvuková komunikace

Obousměrná zvuková komunikace

Obousměrná zvuková komunikace je velmi užitečné řešení pro každého uživatele tohoto produktu. Integrovaný reproduktor a mikrofon Vám umožní nejen komunikaci s Vašimi blízkými, ale také uslyšíte, co právě dělají.

 Připoj se a pojď

Připoj se a pojď

Kameru lze párovat bezdrátově, pouze pomocí zvuku. Vy pouze zvolíte možnost „přidat klíč“ v aplikaci, přidáte Vaše Wi-Fi heslo a zařízení pošle na kameru zvukovou zprávu s údaji o síti.

 Široká škála možností

Široká škála možností

Díky své nízké hmotnosti a malé velikosti, si můžete kameru NANNY EYE vzít kamkoliv chcete. Kamera má integrovaný Wi-Fi modul, který umožňuje snadné připojení k internetu kdekoliv na světe. Zatímco většina kamer na trhu potřebuje síťový kabel pro konfiguraci sítě, kamera NANNY EYE potřebuje pouze zdroj energie! Tato kamera je ideální pro letní výlety, odpočinek na Vaší zahradě nebo při návštěvě Vašich přátel.

Smartphone oznámení

Smartphone oznámení

Kamera obsahuje zvukový snímač a pohybový senzor. Pohled kamery sleduje lidi pohybující se po bytě a informuje Vás o nezvaných hostech přímo do Vaší telefonní aplikace.

Den a noc

Den a noc

Kamera THE NANNY EYE je vybavena automatickým nastavováním infračerveného filtru, stejně jako deseti IR LED diodami. Tyto prvky zajišťují za špatných světelných podmínek viditelnost až do vzdálenosti 10 metrů. Vaši blízcí budou chráněni během dne, stejně jako v noci.

Vysoká kompatibilita

Vysoká kompatibilita

Kamera THE NANNY EYE je kompatibilní s chytrými telefony a tablety, které pracují na systému Android a iOS. Stejně tak je kompatibilní s osobními počítači, které fungují na operačním systému Windows. Díky tomu, můžete sledovat svůj domov na čtyřech různých zařízením ve stejný čas.

Specializovaná aplikace

Specializovaná aplikace

Pro Vaše pohodlí byla připravena speciální aplikace určená pro chytré telefony a tablety. Pomocí této aplikace můžete ovládat kameru, nahrávat video záznamy na SD kartu, pořizovat obrázky, komunikovat, aktivovat noční režim, stejně tak jako provádět změny v systému.

Technická specifikace:

Chipset: GK7102
Video: HD 720p, 22fps, H.264
Audio: 2směrná komunikace
Objektiv: 3,6 mm
Úložiště: micro SD až 64 GB
Sítě: P2P, Wi-Fi
Detektor pohybu: Ano
Noční vidění: až 10 m (10 IR LED)
Kompatibilita: iOS 5 a vyšší, Android 2.3 a vyšší, Windows (XP, 7, 8, 8.1, 10)