Počítače a kancelář  Tablety a čtečky knih  Tablety  GOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžová
GOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžová
GOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžováGOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžováGOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžováGOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžová

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

GOCLEVER Freedom 1160 WIN, konvertibilní tablet, oranžová

FREEDOM 1160 WIN Lidé, kteří si mají v plánu kupovat zařízení vhodné jak k práci, tak i pro zábavu, stojí před otázkou: notebook nebo tablet? Tablet FREEDOM 1160 je ideálním řešením tohoto problému: dvě zařízení v jednom! Jedná se o přenosný počítač, který může být přeměněn na tablet jedním pohybem ruky. Tenký design – překrásná paleta barev Největší výhodou tohoto…
Kód: 724620PN: TI1160W2OVýrobce: GOCLEVERZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

FREEDOM 1160 WIN

FREEDOM 1160 WIN

Lidé, kteří si mají v plánu kupovat zařízení vhodné jak k práci, tak i pro zábavu, stojí před otázkou: notebook nebo tablet? Tablet FREEDOM 1160 je ideálním řešením tohoto problému: dvě zařízení v jednom! Jedná se o přenosný počítač, který může být přeměněn na tablet jedním pohybem ruky.

Tenký design – překrásná paleta barev

Tenký design – překrásná paleta barev

Největší výhodou tohoto zařízení je velká dotyková obrazovka s uhlopříčkou 11.6“, která zaručuje výbornou reprodukci barev. Přístroj má také velmi povedený design, který potěší každého uživatele tohoto tabletu. Tenká struktura a nízká hmotnost přístroje umožňuje pohodlnou práci v kanceláři, škole i na cestách.

 Různé možnosti nasazení – notebook, tablet, stojan nebo stan?

Různé možnosti nasazení – notebook, tablet, stojan nebo stan?

Zařízení může být použito v několika módech – klasický přenosný počítač stejně jako tablet. Zařízení si můžete také nastavit do polohy „stanu“ (výborné na sledování filmů). Dva USB porty usnadňují připojení myši nebo přenosného disku bez použití adaptéru. Tento prvek výrazně zvyšuje komfort pří práci se zařízením. Micro HDMI konektor umožňuje připojení k televizi nebo monitoru.

 Doma i v kanceláři

Doma i v kanceláři

FREEDOM 1160 WIN není určen pouze pro práci – vytváření a editaci dokumentů nebo posílání pracovních mailů. Tento model je určen také na sledování filmů, fotografií, surfování po internetu a hraní her. Od této chvíle, si můžete vytvořit na jednom zařízení Vaše domácí kino, komunikovat s přáteli, prohlížet si novinky na mediálních sítích nebo hrát Vaši oblíbenou hru.

 Dlouhá životnost baterie

Dlouhá životnost baterie

Výkonná baterie s kapacitou 10000 mAh poskytne spoustu hodin nepřetržité práce bez nutnosti nabíjení. Tato výhoda je obzvlášť důležitá pro přenosný počítač, který nás nenechá v problémech při nejméně očekávaném okamžiku. I přes takto velkou baterii, tablet zůstává elegantní, ergonomický a ultralehký.

 Windows 10

Windows 10

FREEDOM 1160 WIN je vybaven operačním systémem Windows 10. Jádrem zařízení je procesor 4-core Intel Atom 1.33 GHz (spolu s 2 GB RAM), který zajišťuje efektivní fungování mobilních zařízení, které využívají domácí uživatelé i obchodníci. FLASH paměť s kapacitou 32 GB může být navýšena na 64 GB pomocí paměťové micro SD karty.

 Stereo reproduktory

Stereo reproduktory

Reproduktory FREEDOM 1160 WIN nabízejí bohatý zvuk, který bude mimořádně atraktivní pro všechny hudební fanoušky.

Specifikace:

 • Displej: dotykový 11.6” LCD, 1366 x 768 pix.
 • CPU: čtyřjádrový Intel™ ATOM processor Z3735F, 1.33 GHz
 • GPU: Intel HD Graphics
 • Paměť: RAM 2 GB, interní 32 GB, externí micro SD až 64 GB
 • OS: Windows 10 Home
 • Připojení: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth v 4.0
 • Senzory: G-sensor (3-osý akcelerometr)
 • Konektory: 2 x USB 2.0, micro HDMI, 3,5 mm jack, DC port
 • Fotoaparát: přední 2.0 Mpix, zadní 5.0 Mpix
 • Reproduktory: Stereo
 • Baterie: 10000 mAh
 • Rozměry: 288 x 203 x 18,5 mm
 • Hmotnost: 1370 g