Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  GOCLEVER Drone TRANSFORMER FPV
GOCLEVER Drone TRANSFORMER FPV
GOCLEVER Drone TRANSFORMER FPVGOCLEVER Drone TRANSFORMER FPVGOCLEVER Drone TRANSFORMER FPVGOCLEVER Drone TRANSFORMER FPVGOCLEVER Drone TRANSFORMER FPVGOCLEVER Drone TRANSFORMER FPVGOCLEVER Drone TRANSFORMER FPV

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod z hlediska kvality služeb určitě doporučuji. Uváděná skladová dostupnost zboží byla pravdivá a expedice se proto zvládla podle očekávání bez jakýchkoliv…

Ověřený zákazník

GOCLEVER Drone TRANSFORMER FPV

DRON GOCLEVER TRANSFORMER FPV – NOVÁ GENERACE KOMPLEXNÍCH LETECKÝCH STROJŮ Flex ARM – unikátní skládací konstrukce rotorů. Díky zvýšené rychlosti se jedná o nejrychlejší dron ve své třídě s rychlostí až 30 km/h. Vestavěná HD kamera s funkcí FPV – prohlížení a záznam na smartphonu nebo tabletu. Nahrávání videosekvencí ve vysokém rozlišení až 30 snímků za sekundu. Pokročilý…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 1066816PN: GCDTFVýrobce: GOCLEVERZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. DRON GOCLEVER TRANSFORMER FPV – NOVÁ GENERACE KOMPLEXNÍCH LETECKÝCH STROJŮ 943384a

DRON GOCLEVER TRANSFORMER FPV – NOVÁ GENERACE KOMPLEXNÍCH LETECKÝCH STROJŮ

 • Flex ARM – unikátní skládací konstrukce rotorů.
 • Díky zvýšené rychlosti se jedná o nejrychlejší dron ve své třídě s rychlostí až 30 km/h.
 • Vestavěná HD kamera s funkcí FPV – prohlížení a záznam na smartphonu nebo tabletu.
 • Nahrávání videosekvencí ve vysokém rozlišení až 30 snímků za sekundu.
 • Pokročilý 6-osý gyroskop a barometr.
 • Funkce automatického vzletu a přistání a automatické udržování výšky letu.
 • Programovatelná funkční tlačítka na dálkovém ovladači.
 • Vyhrazená aplikace kompatibilní se systémem Android a iOS.
 • Obsahuje 3 x 850 mAh baterie, která umožní dronu létat až 24 min.
Obr. DRON NOVÉ GENERACE – KOMPAKTNÍ A MULTIFUNKČNÍ 943384b

DRON NOVÉ GENERACE – KOMPAKTNÍ A MULTIFUNKČNÍ

Pokročilá technologie nám umožňuje navrhnout nové generace létajících strojů a současně udržet snadnou kontrolu a multi-tasking. Model GOCLEVER TRANSFORMER FPV se díky zvýšení rychlosti může pohybovat rychlostí až 30 km/h a s dodávanými náhradními bateriemi s kapacitou 850 mAh dosáhnete letu o celkové délce až 24 minut, s dosahem až 100 metrů. Dálkové ovládání umožňuje snadné ovládání a kalibraci každého ze čtyř motorů v reálném čase. Předtím byl tento výkon vyhrazen výhradně pro profesionální létající stroje.

Obr. VEJDE SE TÉMĚŘ KAMKOLIV 943384c

VEJDE SE TÉMĚŘ KAMKOLIV

V tomto stroji jsou používána ramena rotoru Flex ARM, díky nimž lze drony snadno sklopit nebo přehýbat do výchozí polohy. Je to mimořádně užitečné, když plánujete vyjížďku pryč z města někam na venkov nebo jdete na sportovní trénink. Kamera byla umístěna v těle dronu tak, aby nedošlo k jejímu náhodnému poškození či zničení.

Obr. PROFESIONÁLNÍ SYSTÉMY 943384d

PROFESIONÁLNÍ SYSTÉMY

Zařízení je vybaveno 6-osým gyroskopem pro zajištění stability při létání i při větru. Díky tomu mohou naši uživatelé TRANSFORMERu soutěžit v oblasti letecké akrobacie a přesných letů. Pro přesné lety je zapotřebí 4-kanálová kalibrace, která umožní každému mikro-motoru individuální nastavení tak, aby se za všech okolností dron choval způsobem očekávaným jeho pilotem.

Dron má tři režimy citlivosti řízení (30 %, 60 % a 100 %), které vám umožňují nastavit letové parametry v souladu s povětrnostními podmínkami a také vašimi pilotními dovednostmi. Režim 30 % se doporučuje pro začátečníky, aby se naučili létat v prvních dnech dobrodružství s našimi drony. Zkušení piloté také používají tento režim, aby ukázali své dovednosti přesného manévrování a letu.

Jakmile se vaše pilotní schopnosti zlepšují, doporučujeme zvýšit citlivost letu z 30 % na 60 %. Rychlost letu se zvýší, dron se stane agilnější. Zvýšené režimy citlivosti se také doporučují při létání větrem, řízení dronů je pak jednodušší. Když je aktivován poslední režim 100 %, tak dron je velmi agilní a může být použit pro amatérské závody a prokázání dříve získaných dovedností.

Obr. IDEÁLNÍ PRO VZDUŠNÉ HRÁTKY 943384e

IDEÁLNÍ PRO VZDUŠNÉ HRÁTKY

TRANSFORMER FPV je perfektní, když potřebujete pohled z ptačí perspektivy. Tělo dronu v sobě ukrývá HD videokameru, která se připojuje k vašemu smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi a umožňuje tak prohlížení v reálném čase. Kompaktní rozměry dronu, 6-osý gyroskop a barometr také přispívají k jeho stabilitě – dron je tak mnohem odolnější proti větru a může automaticky přistát a vzlétnout.

Obr. ZÁBAVA NADEVŠE 943384f

ZÁBAVA NADEVŠE

Létání není jen o letu mezi překážkami či napříč jasnou oblohou, ale je to také akrobacie. Po stisknutí příslušného tlačítka na dálkovém ovladači můžete provádět efektní rotaci kolem své vlastní osy, což jistě bude přitahovat pozornost lidí v okolí. Zapnutí režimu zjednodušené orientace umožňuje volně ovládat dron bez ohledu na jeho umístění. Pilotování dronu v tomto režimu je báječně jednoduché. Automatický návrat do výchozí polohy je užitečný, pokud ztratíte kontrolu nad dronem.

Obr. KOMPLEXNÍ SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ, DODATEČNÁ BEZPEČNOST 943384g

KOMPLEXNÍ SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ, DODATEČNÁ BEZPEČNOST

Náhradní vrtule je užitečná. Toto řešení ocení uživatelé, kterým během prvního letu přijdou do cesty neplánované překážky jako např. stromy. Náhradní vrtule budou také ideálním doplňkem pro pokročilé piloty, kteří preferují drony, kde je prioritou dynamika a rychlost letu. K dispozici jsou také 3 baterie nabíjené prostřednictvím konektoru micro USB.

Technické parametry:

 • Gyroskop: 6-osý gyroskop
 • Doba letu: až 24 min
 • Kamera: Rozlišení HD (1,3 MP, 1280 x 720 px, 30 fps)
 • FPV: Vzdálené živé prohlížení prostřednictvím mobilní aplikace
 • Frekvence signálu: 2,4 GHz (vzdálené a video)
 • Vrtule: 4 ks, plus 4 ks navíc
 • Baterie: 3 x 850 mAh, Li-Po, 1S (3,7 V)
 • Letový rozsah: Až 100 m
 • Doba nabíjení: 40 minut (jedna baterie)
 • Dálkové ovládání: 4-kanálový, napájený třemi 1,5 V AA bateriemi (tyto baterie nejsou součástí balení)
 • Osvětlení: 4 LED diody
 • Vlastnosti: Otáčení 360°, návrat do výchozí polohy, zjednodušený režim řízení, automatický start a přistání, automatické udržování výšky letu
 • Kompatibilita: Android 4.4 – Vyšší, iOS 6.0 – Vyšší
 • Vlastnosti mobilního použití: Živý pohled na telefonu (až 30m), dálkové ovládání, otočné ovládání
 • Rozměry: 41 x 41 x 9,5 cm

 • Příslušenství: Nabíjecí kabel USB, 3 baterie (850 mAh), šroubovák, sada šroubů, chrániče vrtule, kamera Wi-Fi HD, náhradní vrtule, dálkové ovládání.