Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  GOCLEVER Drone PREDATOR FPV
GOCLEVER Drone PREDATOR FPV
GOCLEVER Drone PREDATOR FPVGOCLEVER Drone PREDATOR FPVGOCLEVER Drone PREDATOR FPVGOCLEVER Drone PREDATOR FPVGOCLEVER Drone PREDATOR FPVGOCLEVER Drone PREDATOR FPVGOCLEVER Drone PREDATOR FPV

Recenze spokojených zákazníků:

Telefon doručen rychle a v pořádku. S obchodem jsem spokojen.

Ověřený zákazník

GOCLEVER Drone PREDATOR FPV

DRON GOCLEVER PREDATOR FPV – NOVÁ GENERACE LETECKÝCH STROJŮ Velký a odolný – rozpětí ramen 50 cm, dosah až 150 m. Díky zvýšené rychlosti se jedná o nejrychlejší dron ve své třídě s rychlostí až 40 km/h. Součástí balení je také Wi-Fi HD kamera s proměnlivým úhlem objektivu a slotem pro paměťovou kartu. Pokročilý šestiosý gyroskop. Univerzální úchyt pro jiné sportovní kamery…
Kategorie: Wearables - nositelná elektronika
Kód: 1066814PN: GCDPFVýrobce: GOCLEVERZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. DRON GOCLEVER PREDATOR FPV – NOVÁ GENERACE LETECKÝCH STROJŮ 793857a

DRON GOCLEVER PREDATOR FPV – NOVÁ GENERACE LETECKÝCH STROJŮ

 • Velký a odolný – rozpětí ramen 50 cm, dosah až 150 m.
 • Díky zvýšené rychlosti se jedná o nejrychlejší dron ve své třídě s rychlostí až 40 km/h.
 • Součástí balení je také Wi-Fi HD kamera s proměnlivým úhlem objektivu a slotem pro paměťovou kartu.
 • Pokročilý šestiosý gyroskop.
 • Univerzální úchyt pro jiné sportovní kamery vybavený stabilizačním systémem Shock Proof.
 • Nahrávání videosekvencí ve vysokém rozlišení až 30 snímků za sekundu, s živým náhledem v telefonu nebo na tabletu, včetně funkce fotografií.
 • Programovatelné funkční klávesy.
 • Vyhrazená aplikace kompatibilní se systémem Android a iOS.
 • Obsahuje 3 x 2000 mAh baterie, která umožní dronu létat až 30 min.
Obr. DRON NOVÉ GENERACE – VELKÝ, RYCHLÝ, BEZPEČNÝ 793857b

DRON NOVÉ GENERACE – VELKÝ, RYCHLÝ, BEZPEČNÝ

Technologie nám umožňuje vybudovat pokročilé létající stroje při zachování snadné kontroly a ovládání. Přístroj PREDATOR FPV je schopen dosáhnout rychlosti až 40 km/h a dodávané baterie 2000 mAh umožňují létat až 30 minut, a to do vzdálenosti až 150 m.

Dálkové ovládání umožňuje snadné ovládání a kalibraci každého ze čtyř motorů v reálném čase. Takový výkon nikdy nebyl k dispozici pro amatérské stroje.

Obr. PRECIZNÍ VE VŠECH SMĚRECH 793857c

PRECIZNÍ VE VŠECH SMĚRECH

Zařízení je vybaveno 6-osým gyroskopem pro zajištění stability při létání i při větru. Díky tomu mohou uživatelé dronu PREDATOR soutěžit v letecké akrobacii a přesných letech. Přesný a hladký let umožní také možnost kalibrace každého ze čtyř motorů separátně a zajistí tak, aby se dron choval za všech okolností takovým způsobem, aby jeho řízení bylo pro jeho pilota potěšením a radostí.

Dron má tři režimy citlivosti řízení (30 %, 60 % a 100 %), které vám umožňují nastavit letové parametry v souladu s povětrnostními podmínkami a také vašimi pilotními dovednostmi. Režim 30 % se doporučuje pro začátečníky, aby se naučili létat v prvních dnech dobrodružství s našimi drony. Zkušení piloté také používají tento režim, aby ukázali své dovednosti přesného manévrování a letu.

Jakmile se vaše pilotní schopnosti zlepšují, doporučujeme zvýšit citlivost letu z 30 % na 60 %. Rychlost letu se zvýší, dron se stane agilnější. Zvýšené režimy citlivosti se také doporučují při létání větrem, řízení dronů je pak jednodušší. Když je aktivován poslední režim 100 %, tak dron je velmi agilní a může být použit pro amatérské závody a prokázání dříve získaných dovedností.

Obr. ZAŽIJTE POHLED Z PTAČÍ PERSPEKTIVY 793857d

ZAŽIJTE POHLED Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

PREDATOR FPV byl speciálně navržen pro radovánky ve vzdušném prostoru. Zahrnuta je kvalitní HD videokamera, která se připojí k vašemu smartphonu nebo tabletu pomocí Wi-Fi a snímaný obraz tak můžete sledovat v reálném čase. Držák kamery je vybaven univerzálním šroubem, který umožňuje snadnou instalaci dalších modelů kamer (včetně GoPRO). Systém polštářů Shock Proof stabilizuje fotoaparát a chrání ho před nadměrnými otřesy. Platformu, ke které je fotoaparát připojen, lze ovládat vzdáleně (pomocí dálkového ovladače) ve svislé rovině. Velká velikost dronu a 6-osý gyroskop zvyšují jeho stabilitu a dron je tak mnohem odolnější vůči větru.

Obr. VZDUŠNÉ TRIKY A AKROBACIE 793857e

VZDUŠNÉ TRIKY A AKROBACIE

Létání není jen o letu mezi překážkami či napříč jasnou oblohou, ale je to také akrobacie. Po stisknutí příslušného tlačítka na dálkovém ovladači můžete provádět efektní rotaci kolem své vlastní osy, což jistě bude přitahovat pozornost lidí v okolí. Zapnutí režimu zjednodušené orientace umožňuje volně ovládat dron bez ohledu na jeho umístění. Pilotování dronu v tomto režimu je báječně jednoduché.

Obr. KOMPLEXNÍ SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ, DODATEČNÁ BEZPEČNOST 793857f

KOMPLEXNÍ SADA PŘÍSLUŠENSTVÍ, DODATEČNÁ BEZPEČNOST

Dron je vybaven vrtulovými kryty (mohou být namontovány samostatně), prodlužují životnost vrtulí a chrání je před poškozením. Náhradní vrtule je užitečná. Toto řešení ocení uživatelé, kterým během prvního letu přijdou do cesty neplánované překážky jako např. stromy. Náhradní vrtule budou také ideálním doplňkem pro pokročilé piloty, kteří preferují drony, kde je prioritou dynamika a rychlost letu. Součástí dodávky je náhradní sada vrtulí, kryty vrtulí a nástroje k jejich výměně, 3 extra baterie včetně nabíjecího kabelu USB, kamera Wi-Fi HD a dálkové ovládání.

Technické parametry:

 • Gyroskop: 6-osý gyroskop
 • Doba letu: až 30 min
 • Kamera: Rozlišení HD (1,3 MP, 1280 x 720 px, 30 fps)
 • FPV: Vzdálené živé prohlížení prostřednictvím mobilní aplikace
 • Frekvence signálu: 2,4 GHz (vzdálené a video)
 • Vrtule: 4 ks, plus 4 ks navíc
 • Baterie: 2000 mAh, Li-Po, 1S (3.7V)
 • Letový rozsah: Až 150 m
 • Doba nabíjení: 40 minut (jedna baterie)
 • Dálkové ovládání: 4-kanálový, napájený třemi 1,5 V AA bateriemi (tyto baterie nejsou součástí balení)
 • Osvětlení: 4 LED diody
 • Vlastnosti: Otáčení 360°, zjednodušený režim řízení, automatický start a přistání, automatické udržování výšky letu
 • Kompatibilita: Android 4.4 – Vyšší, iOS 6.0 – Vyšší
 • Vlastnosti mobilního použití: Živý pohled na telefonu (až 30m), dálkové ovládání, otočné ovládání
 • Velikost: Rozpětí ramene 50 cm

 • Příslušenství: Nabíjecí kabel USB, 3 baterie (2000 mAh), šroubovák, sada šroubů, chrániče vrtule, kamera Wi-Fi HD, náhradní vrtule, dálkové ovládání.

Parametry

ProduktMultikoptéra