Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Wearables, chytrá elektronika  GOCLEVER Drone HD CAM
GOCLEVER Drone HD CAM
GOCLEVER Drone HD CAMGOCLEVER Drone HD CAMGOCLEVER Drone HD CAM

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

GOCLEVER Drone HD CAM

DRONE HD DRON S VIDEOKAMEROU S HD ROZLIŠENÍM Rychlý, lehký, dynamický Nejlepší je začít vaše dobrodružství s drony s lehkým a dynamickým zařízením, které může být snadno ovládáno. Model Drone HD se může pohybovat rychlostí až 30 km/h, dodatečné baterie v balení s kapacitou 730 mAh umožňují let o celkové délce až 30 minut a dosahem až 100 m. Dálkový ovladač s vestavěným…
Kód: 717074PN: GCDHDVýrobce: GOCLEVERZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

DRONE HD

DRONE HD

DRON S VIDEOKAMEROU S HD ROZLIŠENÍM

Rychlý, lehký, dynamický

Rychlý, lehký, dynamický

Nejlepší je začít vaše dobrodružství s drony s lehkým a dynamickým zařízením, které může být snadno ovládáno. Model Drone HD se může pohybovat rychlostí až 30 km/h, dodatečné baterie v balení s kapacitou 730 mAh umožňují let o celkové délce až 30 minut a dosahem až 100 m. Dálkový ovladač s vestavěným LCD displejem umožňuje neustálé sledování letových parametrů a kalibraci v reálném čase pro každý ze čtyř motorů.

Perfektní velikost

Perfektní velikost

Na velikosti záleží, a to zejména v aerodynamice. To je také případ Goclever dronů. Tento model Drone HD FPV byl speciálně navržen tak, aby kombinoval nejdůležitější vlastnosti: malé rozměry a stabilitu. Velikost 36x36 cm umožňuje lety a to jak mezi stromy, tak i v úzkých prostorech, a zároveň poskytuje neobvyklou přesnost ovládání a stabilitu letu známou pouze u velkých zařízení.

 Stabilní let, nastavení kalibrace

Stabilní let, nastavení kalibrace

Zařízení je vybaveno 6-osovým gyroskopem, který zaručuje letovou stabilitu i při malých poryvech větru. Díky tomuto vybavení mohou jejich uživatelé soutěžit v letecké akrobacii a přesných letech. Pro přesnost letů výrobce poskytl 4 kanálovou kalibraci, což umožňuje mikro-seřízení každého z motorů. Dron se poté bude za jakýchkoli podmínek chovat tak, jak jeho pilot očekává.

 Rozvoj letacích dovedností

Rozvoj letacích dovedností

Dron má čtyři režimy citlivosti řízení (40%, 60%, 80% a 100%), které umožňují nastavit parametry letu v poměru k síle větru a úrovni pilotních dovedností. Režim 40% je doporučen pro začátečníky v prvních dnech, na začátku dobrodružství s našimi drony. Zkušení piloti také používají tento režim pro předvedení svých dovedností v přesnosti letů. Spolu s rostoucími zkušenostmi doporučujeme zvýšení citlivosti ovládání ze 40% na 80%. Rychlost letu se bude zvyšovat a dron bude živější. Režimy se zvýšenou citlivostí se také doporučují pro lety s poryvy větru, ovládání dronu je takto snadnější. Po zapnutí poslední režimu 100% získá drone velkou živost a může být použit pro amatérské závody a prezentování dříve nabytých dovedností.

 Mimořádné funkce a jejich použití. Obrat o 360 stupňů

Mimořádné funkce a jejich použití. Obrat o 360 stupňů

Lety po nebi není jen létání mezi překážkami nebo létání na přesnost, ale i akrobacie. Soustava řízení letu (autopilot), nacházející se uvnitř každého dronu, má schopnost 360° akrobacie. Po stisknutí příslušného tlačítka na dálkovém ovladači a výběru směru udělá drone velkolepou rotaci kolem své vlastní osy, která bude jistě přitahovat pozornost osob v okolí.

Intuitivní ovládání

Intuitivní ovládání

Aktivace zjednodušeného režimu orientace bude umožňovat nerušený kontrolu dronu bez ohledu na jeho pozici. To znamená, že pomocí pohybu joysticku doleva nebo doprava bude dron létat v požadovaném směru. Navigace z dronu v tomto režimu je velmi snadné.

 Funkce automatického návratu do místa startu

Funkce automatického návratu do místa startu

Tlačítko návratu zařízení do místa startu je užitečné v případě ztráty kontroly nad dronem. Navzdory tomu, že zařízení není vybaveno funkcí Positioning System (GPS, GLONASS), autopilot se pokusí určit a vrátit na místo, ze kterého pilot let začal.

 Zdokumentujte každý let

Zdokumentujte každý let

Drone HD je vybaven kamerou s vysokým rozlišením (HD). Kamera má slot pro paměťovou kartu Micro-SD (2GB karta je součástí balení). Můžete rozhodnout, zda chcete nahrávat video nebo fotografovat pomocí tlačítek umístěných na dálkovém ovladači. Čtečka karet v balení umožní přenos obrázků a videí z paměťové karty do počítače.

 Příslušenství a bezpečnost

Příslušenství a bezpečnost

Dron je vybaven chrániči vrtulek (mohou být instalovány samostatně), které prodlužují životnost vrtulek a chrání je proti polámání. Užitečným doplňkem jsou 4 náhradní vrtulky. Toto řešení ocení uživatel v případech, kdy dochází neplánovaných kolizím např. se stromy při prvních letech. Náhradní vrtulky budou také perfektním doplňkem pro pokročilé piloty, kteří se účastní s dronem závodů, kde je prioritou dynamika a rychlost letu bez chráničů vrtulí.

 Večerní lety – osvětlení pomocí 12 LED diod

Večerní lety – osvětlení pomocí 12 LED diod

Drone HD má 12 LED diod, které umožňují dobrou orientaci v oblasti letu a rychlé vyhledání zařízení. Budou mít zvláštní uplatnění při letech k nebi za špatných světelných podmínek (ideální řešení pro podzimní a zimní sezónu). Za dobrých světelných podmínek, pro prodloužení doby letu, můžete diody zakázat tlačítkem na dálkovém ovladači.

 Bohatá sada příslušenství

Bohatá sada příslušenství

Balení obsahuje náhradní sadu vrtulí, chrániče vrtulí a nástroje umožňující jejich nahrazení, přídavné baterie spolu s nabíječkou a HD kamerou, která je vybavena paměťovou kartou Micro-SD (v balení spolu s čtečkou karet pro nahrávání videí a snímků do počítače).

Technická specifikace:

Gyroskop: 6-osý
Délka letu: až 30 minut
Kamera: HD, nahrávání na micro SD kartu
FPV (Přenos obrazu z kamery do telefonu): Ne
Frekvence: 2,4 GHz
Vrtule: 4 ks (+4 náhradní)
Baterie: 3x730 mAh, Li-Pol
Dosah ovládání: až 100 metrů
Doba nabíjení: cca 50 min (jedné baterie)
Dálkové ovládání: 4 kanály 2.4 GHz dálkové ovládání s informačním LCD displejem. Napájení 6x AA 1,5V baterie. (baterie nejsou obsahem balení)
Podsvícení: LED (zelená, červená)
Další vlastnosti: akrobacie 360° , tlačítko pro přistání, "bezhlavý" režim
Podpora ovládání přes mobil: Ne
Rozměry: 36 cm x 36 cm x 8,5 cm

Obsah balení:

Drone HD CAM, HD kamera, nabíječka baterie, 3x baterie 730 mAh, micro SD karta 2 GB, čtečka micro SD karet, chránič vrtule, šroubovák a šroubky, dokumentace